Apartmány Ivana

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Baška, Apartmány Ivana
Název ubytování Apartmány Ivana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmánový dům Ivana je umístěn ve vilové čtvrti cca 350 m od pláže a nedaleko starého centra, na klidném místě s domácí atmosférou. Parkování u domu. Pláž je písčitá, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Popis stravování

Vlastní

Popis ubytování

Dvoulůžkový apartmán  50m2 – jedna dvoulůžková ložnice obytná kuchyně s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou + WC, balkon, TV/SAT. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, lednice, sporák, toruba na pečení, kávovar, varná konvice. 

Čtyřlůžkový apartmán 50m2 – dvě dvoulůžkové ložnice obytná kuchyně s myčkou, koupelna se sprchou + WC, pračka, balkon, TV/SAT. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, lednice, sporák, toruba na pečení, kávovar, varná konvice. 

Na zahradě je k dispozici grill.

 

Popis lokality ubytování

Je zřejmě nejznámějším letoviskem na ostrově Krk. Toto přístavní městečko leží ve stejnojmenné zátoce na jižním pobřeží ostrova. Lázeňství a turistika mají v této oblasti tradici sahající do 20. let našeho století. Krásná pláž a azurové moře, přitahují každoročně tisíce turistů ze všech koutů světa. 
Mezi nimi mají významné místo turisté z Čech, kteří jsou zde odjakživa velmi vítáni. Byli to právě Češi, kteří dali podnět k rozvoji cestovního ruchu na tomto ostrově. V roce 1911 přicestoval na Bašku Emil Geistlich, který zde hledal uzdravení pro svou dceru a vybudoval zde jeden z prvních hotelů a začal sem dopravovat z Čech první turisty.

Zájezdy z naší nabídky:Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.