Apartmány Prug

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Igrane
Ubytování Apartmány Prug
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 799 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: Oblíbené rodinné apartmány 150 m od moře s česky mluvícím majitelem.

IGRANE - malé, romantické, typicky chorvatské letovisko ležící cca 7 km jihovýchodně od Podgory a celé je obklopeno olivovými háji. Na promenádě lemované piniemi a palmami naleznete obchůdky, kavárny a restaurace, které lákají k příjemnému posezení. V Igrane je malý přístav, dlouhá oblázková pláž a průzračně čisté moře vhodné pro potápění, jsou zde romantické zátoky. Městečko s příjemnou atmosférou je jako stvořené pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi klidnější letovisko a pohodu.

Ubytování:
oblíbené rodinné apartmány jsou vzdálené cca 150 m od moře, ke kterému se schází po schodech. Součástí apartmánového domu je venkovní přístřešek s posezením a krbem, parkoviště, WIFI. Majitel apartmánového domu hovoří česky.

2 lůžková studia s 1 přistýlkou nebo 4 lůžkový apartmán s 1 přistýlkou.
K vybavení patří kuchyňský kout se základním nádobím, vařič, lednice, sprcha, WC, balkón a WiFi.

Stravování:
vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci cca 150 m od ubytování.

Parkování:
zdarma před vilou.

POLOHA UBYTOVÁNÍ V LETOVISKU ZDE

Popis ubytování

Igrane - malé, romantické, typicky chorvatské letovisko leží cca 7km jihovýchodně od Podgory a celé je obklopeno olivovými háji. Na promenádě lemované piniemi a palmami naleznete obchůdky, kavárny a restaurace, které lákají k příjemnému posezení. V Igrane je malý přístav, dlouhá oblázková pláž a průzračně čisté moře. Moře je vhodné pro potápění, jsou zde romantické zátoky a městečko s příjemnou atmosférou je jako stvořené pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi klidnější letovisko a pohodu.
Ubytování: oblíbené rodinné apartmány jsou cca 150m od moře. Součástí apartmánového domu je venkovní přístřešek s posezením, krbem, parkoviště, WIFI. 2lůzžková studia s 1 přistýlkou nebo 4 lůžkový apartmán s 1 přistýlkou. K vybavení patří kuchyňský kout se základním nádobím, vařič, lednice, sprcha, WC a balkón.
Stravování: vlastní (možnost dokoupení ).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.