Apartmány Vila Babaja

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Omišská riviéra, Duče
Ubytování Apartmány Babaja
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 015 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejlepší poměr kvality a ceny dosáhnete na apartmánové Vile Babaja v Omiši - Duče. Kvalitní ubytování na Vile Babaja podpoří vlastní bazén. Neváhejte.

Popis stravování

Možnost přikoupení.

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitApartmány nebo studia jsou pro 2-3 osoby. Dále jsou k dispozici veliké apartmán pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí.Vybavení apartmánůKaždý apartmán má poměrně velikou, dobře vybavenou kuchyňskou linku a sociální zařízení. Ve většině apartmánů je k dispozici také terasa nebo balkon, některé s pohledem na moře.StravováníMožnost přiobjednání snídaně, večeře nebo obědu. Stravuje se přímo na vile, případně v některé z blízkých restaurací. Stravu je možno dokoupit i na místě a není podmínka celého týdne.

Popis lokality ubytování

Typ ubytováníNa vile jsou k dispozici prostorná a moderně zařízená studia i apartmány pro 2 až 5 osob.PolohaVila je situována v nejoblíbenější čísti Omišské riviéry na předměstí Omiše, části zvané Duče.Možnosti vyžitíNa místě je možnost u delegátky přikoupit si spoustu výletů, např. do Splitu, Trogiru, Dubrovníku apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.