Apartmány Vila Elvíra

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Omišská riviéra, Zátoka Mala Luka
Ubytování Apartmány Elvíra
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rádi byste prožili klidnou a spokojenou dovolenou? Potom doporučujeme Vilu apartmány Elvíra v zátoce Mala Luka nedaleko Omiše. Jedná se o nově postavený, moderní apartmánový dům o třech podlažích, který je umístěn na vyvýšeném místě ve vzdálenosti asi 120 metrů od moře a pláží.

Popis stravování

Možnost přikoupení.

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitK dispozici je dvoulůžkové studio a apartmán pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí.Možnost vyžitíNa místě je možnost přikoupení výletů u našeho delegáta.StravováníMožnost zajištění stravy v restauraci v zátoce Malá Luka za příplatek na místě.

Popis lokality ubytování

PolohaApartmánový dům najdete v těsné blízkosti zátoky Malá Luka a v dosahu dalších nabízených domů.Typ ubytováníJedná se o nově postavený, moderní apartmánový dům o třech podlažích, který je umístěn na vyvýšeném místě ve vzdálenosti asi 120 metrů od moře.Vybavení pokojůUbytovací jednotky mají vlastní sociální zařízení a kuchyni. Apartmán má oddělenou ložnici a vlastní balkon. Dvoulůžkové studio má francouzské okno a možnost posezení na venkovní terase s pohledem na hory.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.