Baška Voda - apartmány Jelič

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Baška Voda
Ubytování Apartmány Jelič
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 858 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Přístavní městečko Baška Voda se nachází přibližně 10 kilometrů severozápadně od Makarské a 5 kilometrů jihovýchodně od Brely. Patří mezi jedno z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších letovisek Makarské riviéry českými turisty. Předností Bašky Vody je bohatá vegetace, v blízkosti se pěstuje vinná réva, olivovníky, fíkovníky a višně maraska. Někdejší malá rybářská osada patří mezi nejvyhledávanější letoviska Makarské riviéry a dovolená v Bašce Vodě mezi nejatraktivnější. Křišťálově čisté a teplé moře, hezké chráněné okolí i výborná zeměpisná poloha v srdci Dalmácie na chorvatském pobřeží Jaderského moře, to vše činí z Bašky Vody ideální turistickou destinaci. V Bašce Vodě najdete desítky kaváren, restaurací a obchodů. Pokud máte chuť se pobavit či zatančit, také čilý noční život. Díky borovému porostu, sahajícímu až k plážím najdete v Bašce Vodě bez problémů úkryt ve stínu, dlouhé oblázkové, místy i písčité pláže se táhnou mnoho kilometrů od sousední Brely přes Baško Polje až k Makarské. Mnohé místní pláže byly oceněny "Modrou vlajkou" za čistotu i ekologii. Plážový servis je na Bašce Vodě na výborné úrovni, sociální zařízení, sprchy, půjčovny lehátek, sportoviště a dětská hřiště zde najdete v hojném počtu. Přístup do moře na oblázkových plážích je pozvolný, proto je pobytové místo vhodné i pro rodiny s dětmi a starší osoby. Doporučujeme také navštívit jednu z nejkrásnějších pláží v sousední Brele, milovníkům procházek doporučujeme trasu na neméně atraktivní pláže v Baško Polje. Každý večer se v centru Bašky Vody pořádají diskotéky a taneční večery při živé muzice, dokonce zde uslyšíte často hrát také české skladby. Nabídka sportovních aktivit v Bašce Vodě musí snad uspokojit každého. Apartmány Jelič jsou ve stylovém kamenném domě, jsou poměrně luxusní , klimatizované 3-5 lůžkové, s venkovní komfortní terasou(společná pro dva apartmány, moderně zařízené. Moře je všude nadosah, pláže jsou oblázkové s pozvolným přístupem do moře.

Popis stravování

Vlastní nebo Vám můžeme zajistit kvalitní polopenzi v aparthotelu Palloma

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitKomfortně zařízené klimatizované apartmány jsou vhodné pro tři dospělé osoby nebo pro 3 - 4 dospělé a 1 až 2 děti. Jsou tvořeny samostatnou ložnicí pro dvě osoby, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro další dvě osoby, kompletně vybaveným kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Apartmány mají společnou terasu.StravováníVlastní nebo Vám můžeme zajistit kvalitní polopenzi v aparthotelu Palloma ve vzdálenosti cca 250 metrů od této Vily.Možnosti vyžitíNabídka sportovních i kulturních akcí, výletů do okolí, které můžete v místě konzultovat s našim delegátem. Oblast nabízí hodně kulturních akcí, výlety na protější ostrov Hvar nebo Brač, různé druhy lodních výletů na způsob fish pikniku.

Popis lokality ubytování

PolohaApartmánový dům se nachází v centru Bašky Vody, ve vzdálenosti 40 metrů od moře a 20 metrů od promenády.Typ ubytováníTento stylový kamenný dům nabízí kvalitní ubytování přímo v centru Bašky Vody. Kousek od domu je promenáda, podél níž jsou postaveny nejrůznější restaurace, kavárničky a obchůdky se suvenýry. Nechybí ani živá hudba a příležitosti k tanci. Pláže jsou, jako na většině Makarské riviéry, z drobných oblázků a hrubšího písku.Vybavení pokojůPětilůžkové apartmány mají vždy samostatnou ložnici se 3 lůžky, obývací pokoj (2 lůžka na rozkl. gauči) s kuch koutem, vlastní soc. zařízením a kompletně vybavenou kuchyni.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.