Brela - apartmány Perla

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Brela
Ubytování Apartmány Perla
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 248 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Za Omišskou riviérou začíná nejvíce navštěvovaná část Dalmácie – Makarská riviéra. Zabírá více jak 60 km. Makarská riviéra je jedno z nejznámějších letovisek Chorvatska. Brela se během poslední doby stala nejvyhledávanějším exklusivním turistickým střediskem, zaručuje atraktivní prostředí, čisté oblázkové a písčité pláže, bujnou vegetaci, romantická zákoutí, promenáda lemovaná borovicemi. Pobřeží Brely měří asi 5 km. V letovisku Brela se nachází Jakiruša – nejkrásnější pláž v Evropě. Promenáda dále pokračuje přes Bašku Vodu, rušnější a velmi oblíbenou destinaci a Baško Polje až do Promajny. Brela Vám nabídne středozemní podnebí, terény vhodné pro sport, kvalitní restaurace a ubytování. Oblast je bohatá na přírodní atraktivity, což dokazuje i stoletý dub v centru Brely a samozřejmě panorama pohoří Biokovo, z kterého se návštěvníci mohou kochat výhledy na celou Makarskou riviéru. Apartmány Perla jsou obklopeny borovicemi, což oceníte v parnějších dnech, kdy stromy nabízí příjemný stín. Dům je od pláže vzdálen 5 minut chůze, 500 m daleko je obchod se smíšeným zbožím, na plážích je mnoho roztomilých kavárniček a restaurací, které také stíní vzrostlé borovice. Apartmány jsou umístěny v přízemí domu se samostatným vchodem. Čtyřlůžkový apartmán má dvě oddělené ložnice. Dovolenou strávíte v maximálním soukromím na najkrásnější pláži Evropy.

Popis stravování

Možno přiobjednat na místě.

Popis ubytování

ApartmányČtyřlůžkové apartmány se nacházejí v přízemí domu a mají samostatný vstup. Jsou tvořeny dvěma oddělenými ložnicemi, kompletně vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby a varné konvice, jídelnou a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je též klimatizace v ceně 5 EUR/den (platí se až na místě).StravováníVlastní nebo Vám zajistíme polopenzi v 150 m vzdálené restauraci.Možnosti vyžitíNa celou sezónu jsme zajistili mikrobus, který bude pořádat výlety do okolí. Pro milovníky procházek je možno po promenádě navštívit přilehlou Bašku Vodu, Bašku Polje a Promajnu. Nadšení budou milovníci sportovních aktivit, obvzláště cykloturistiky, turistiky a potápění. Cestou do Chorvatska možno navštívit Plitvická jezera.

Popis lokality ubytování

PolohaDům je postaven ve svahu, obklopen borovicemi, jak už bývá na Brele běžné a které během velice teplých dní vytvářejí příjemný stín. Od pláže jsou apartmány vzdáleny přibližně 5 minut chůze.Typ ubytováníApartmány Perla nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu. Hostům jsou k dispozici dvě venkovní terasy s markýzou a slunečníkem pro příjemné posezení s výhledem na moře. Nejbližší obchod hosté naleznou 500 metrů od vily. Pláže jsou z drobných oblázků a písku a podél se nachází množství restaurací a kavárniček.Vybavení pokojůApartmány najdete v přízemí domu se samostatným vchodem, což zaručuje maximum soukromí. 4lůžkové apartmány se 2 oddělenými ložnicemi, vybavenou kuchyní (i mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelnou a koupelnou s vanou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.