Chorvatsko - Tučepi

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská rivíera, Tučepi
Ubytování Hotel - Depandance
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 11 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pohádka na Makarské riviéře pro Vaše rodiče či prarodiče. Vhodné i pro vnoučata a malé děti.Jadranská pohádka-HIT sezóny 2010-2012.
Chorvatsko-Tučepi-Depandance BLUESUN NEPTUN - Hotel nabízí perfektní služby. Cena stejných služeb se v sezóně pohybuje 15-20 tis. V námi uvedených termínech je počasí příjemné a velký členitý bazén s protiproudy je, v případě /nepravděpodobné/ mírně nepříznivého počasí, skvělou pojistkou na koupání.

Program zájezdu

Poloha:

V zeleni přímo u pláže, cca 700 m od centra města. Od Makarské jsou depandance vzdáleny asi 3 km. Místo poskytuje všechen komfort a zázemí velkého turistického centra, hotel sám o sobě poskytuje rovněž dokonalé zázemí. Hotel je přímo na pláži, k dispozici vlastní bazén.

Vybavení:

Restaurace, snack-bar, aperitiv bar, směnárna, sejf, TV místnost, taneční terasa.

Ubytování:

2 lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, fénem, telefonem.

Stravování:

ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, dopolední a odpolední svačina, noční občerstvení, konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (od 10:00 do 24:00 hod. v restauraci a pool baru).

Sport:

Venkovní bazén, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, minigolf, vodní sporty.

Pláž:

Oblázková, ve vzdálenosti cca 30 - 150 m.

Poznámka:

ALL INCLUSIVE dále zahrnuje: zapůjčení lehátek a slunečníků u bazénu, možnost využití tenisových kurtů - po dohodě s recepcí, šipky, billiard, šachy, půjčování horských kol, animace pro děti i dospělé, aerobic a vodní gymnastiku, 5x týdně taneční večery s hudbou.

Nástupní místa:

Praha cca 16:00, Jihlava cca 17:40, Brno cca 19:10 Znojmo cca 20:20   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.