Deluxe plavba po Jadranu (Dubrovník - Split)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Evropa, Chorvatsko
Název ubytování Katarina Deluxe plavby po Jadranu
Typ ubytování Loď
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem od 35 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PopisDELUXE plavba vám přinese to nejlepší z jižní Dalmácie, včetně ostrovů s řadou doplňkových služeb, které jsou zahrnuty v balíčku. Okružní plavby kolem okouzlujícího chorvatského pobřeží a ostrovů na krásných designových jachtách, které jsou plně klimatizované s prostornými kajutami. Itinerář zahrnuje vzrušující gastronomické zážitky a poznávání destinací. Plavby se konají každý týden od května do října a navštívíte místa jako Dubrovník, Ston, Mljet, Korčula, Vis, Hvar a Split.

Boutique plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné středoevropské kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlováni či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Ať už se s námi vydáte na jakoukoliv plavbu s jakýmkoliv zaměřením, můžete se těšit na objevování nádherné, mnohdy nedotknuté krajiny chorvatského pobřeží. Země, která má více než 1.200 ostrovů se může pyšnit křišťálově čistou vodou, nádhernou scenérií a spousta přírodními úkazy. Zažijete koupání v opuštěných zátokách, výbornou chuť středomořské kuchyně a potápění při zastávkách na koupání. Na palubě budete mít možnost potkat lidi z celého světa a vytvořit si tak známosti a třeba se zase za rok na Jadran společně vrátit objevovat nová místa a destinace.DopravaZajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega TourAtmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
Kotvení vždy v centru každé destinace
Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
Vybraná kuchyně a lokální speciality
Exkurze na pevnině s průvodcem
Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalováníItinerářDubrovnik - Slano (Ston) - Mljet - Korčula - Vis - Biševo (Modrá jeskyně) / Hvar - Bol (Split)Specifikace lodiVšechny jachty jsou luxusní, přibližně 45 metrů dlouhé a 9 metrů široké s cestovní rychlostí devět námořních mil. Nově postavené s nejnovějším elektronickým vybavením a nabízejí maximální kapacitu pro 38 cestujících v 19 dvoulůžkových (TWIN/DOUBLE) kajutách, které zaručují intimní prostředí pro všechny hosty.
Kajuty jsou sestavené podle nejnovějších trendů, plně vybavené klimatizací, sejfem, hlásičem požáru a audio systémem pro hlášení kapitána a cruise manažera. V každé kajutě se také nacházejí plovací vesty, stůl a taburet, skříň, menší křeslo a okénka. Koupelna je vybavená toaletou, sprchou, umyvadlem a fénem. Některé kabiny mají vnitřní průchod k baru a restauraci.

Na jachtě se také nachází plně klimatizovaná restaurace s kapacitou pro všechny hosty. Prostor restaurace také zahrnuje bar s LCD TV a rohový stůl pro bufetové snídaně. Každý stůl má snadný přístup k místu pro sezení. Restaurace přechází ve venkovní prostor, který nabízí úžasný panoramatický výhled do okolí. Samozřejmostí je také bezplatný Wi-Fi internet na palubě.
Kuchyň je postavená dle aktuálních HACCP standardů a sluneční terasa má přibližnou rozlohu 200 m2, částečně také nabízí krytou plochu a lehátka ke slunění pro všechny hosty, posezení a veřejnou toaletu. Jachta má na zádi také plošinu pro snadný přístup do moře, kde je k dispozici také venkovní sprcha.Cena zahrnujeDenně bufetovou snídani a tříchodový oběd
Nápoj k obědu
1 l vody denně/os.
Kapitánská večeře s živou muzikou
Anglicky mluvící manažer plavby
Lanovka v Dubrovníku
Prohlídka s průvodcem v Dubrovníku (jednosměrný transfer do centra), Hvaru, Korčule, Splitu
Plavba podél starého města a pevností Dubrovníku
Půl denní exkurze ve Stonu s návštěvou farmy ústřic s degustací
Vinná degustace na Visu
Vstupné do NP Mljet
Cestovní a přístavní taxy
Transfer z a na letiště Split/Dubrovnik
Manipulace se zavazadly
Denní úklid kajut
Wi-Fi na palubě lodiProgram1 DEN (SOBOTA) - Transfer z letiště v Dubrovníku do přístavu Gruž, kde loď kotví. Check-in v 14:00 hodin. Po ubytování transfer k městským branám a následně procházka Starým Městem s průvodcem. Zvláštní kouzlo tohoto starobylého města v čele se starými budovami, které se zachovali z dob staré Dubrovnické republiky, vás ohromí. Větší část památek patří do renesanční architektury s určitými stopami gotického slohu. Následně vyjedeme lanovkou na horu Srď a vychutnáme si dech beroucí výhled na celé město, jeho hradby a okolní ostrovy. Po prohlídce se vrátíme transferem na uvítací večírek na lodi. Přenocování v Dubrovníku.

2 DEN (NEDĚLE) - Odjezd do malé vesničky Slano na pevnině. Užijeme si magickou scenérii při plavbě kolem hradeb Dubrovníku předtím, než budeme pokračovat k jednomu z Elafitských ostrovů na zastávku ke koupání. Odpoledne připlujeme do vesničky Slano, klidná rybářská vesnička, která je známá pro své hradby – opevnění a také pěstování ústřic. Po prozkoumání středověkých hradeb se více dozvíme o ústřicích a užijeme si také ochutnávku. Následuje individuální volno a poté transfer na večeři na palubě lodi.

3 DEN (PONDĚLÍ) - Druhý den ráno se vydáme dále na sever k ostrovu Mljet. Legenda říká, že řecký hrdina Odysseus strávil roky na tomto ostrově, když byl zajat nymfy Kalypso. Připojíme se ke cruise manažerovi na procházku ke slaným jezerům v národním parku Mljet a užijeme si jízdu lodičkou na ostrůvek Svaté Marie, kde navštívíme starobylý benediktínský klášter a kostelík z 12. stol. Případně je možnost pronajmutí kajaků, kol či skútrů k individuálnímu objevování ostrova a okolí národního parku, ale pozor na nymfy! Přenocování v přístavu Polaća nebo Pomena.

4 DEN (ÚTERÝ) - Brzký ranní odjezd směrem k ostrovu Korčula, nejvíce známému jako místo narození Marka Pola. Zastávka na oběd v jedné z osamělých zátok po cestě. Okolo poledne připlutí do města Korčula s následnou prohlídkou hradbami obehnaného města, jednoho z nejvíce zachovalých středověkých měst ve Středomoří s průvodcem. Na tomto ostrově můžete najít více legend, příběhů a památek, než kdekoliv jinde. Korčula má bohatý výběr kvalitních restaurací, kde můžete pokračovat v gurmánských zážitcích a je zde také spousta barů a klubů pro ty, kteří hledají večerní zábavu. Individuální exkurze do vesničky blízko Korčuly na typickou dalmatskou večeři spojenou s přednáškou o historii a tradičním životě místních obyvatel. Čeká nás přenocování ve městě Korčula.

5 DEN (STŘEDA) - Další den pokračujeme směrem k ostrovu Vis, který donedávna sloužil jako strategická vojenská základna a byl pro veřejnost uzavřen. Vzhledem k této dlouhé izolaci má Vis zvláštní kouzlo, jakoby se zde na chvíli pozastavil čas. Město Vis, které se nachází na severní straně ostrova, se vyvinulo v jedno z prvních městských center. Vyzkoušejte jedno z vybraných druhů vín v některém z tradičních vinařství na Visu. V případě zájmu můžete navštívit pozůstatky římské termální oblasti, městské muzeum, nebo se jednoduše vydat na procházku s nádherným výhledem na Villae Rusticae okolo pobřeží. Přenocování v přístavu Vis.

6 DEN (ČTVRTEK) - Brzy ráno plavba směrem k malému ostrůvku Biševo na návštěvu Modré jeskyně, nádherný přírodní úkaz (vstupné se platí na místě, cca. 7 EUR). Jelikož návštěva závisí také na počasí, není návštěva zaručena, o všem bude včas informovat cruise manažer. Poté budeme pokračovat k ostrovu Hvar a zastavím u Paklenných ostrovů na koupání a oběd. Hvar je nejdelší a nejslunnější ostrov v Jaderském moři a je známý také pro bohatá levandulová polen a nádhernou scenérii. Odpoledne, po krátké prezentaci výrobků z levandule, se vydáme na prohlídku města Hvar v čele s renesanční katedrálou s původní věží a nejstarším komunitním divadlem v Evropě z roku 1612. Uděláme si také výlet k městské pevnosti, kde si vychutnáme nádherný výhled na celé město, přístav a Paklenné ostrovy. Ve večerních hodinách se město promění v kolébku zábavy – mnoho restaurací, barů a klubů je otevřeno dlouho do noci. Přenocování v přístavu.

7 DEN (PÁTEK) - Ráno odjezd k ostrovu Brač, kde se budeme koupat na nejznámější pláží Chorvatska – Zlatni Rat (oblázková pláž, která mění svůj tvar vlivem působení vln a větru) v blízkosti letoviska Bol. Bole je typická rybářská vesnička, která se časem přeměnila na oblíbené letovisko. Poté budeme pokračovat do Splitu a vychutnáme si zde prohlídku s průvodcem. Split je historické město pod ochranou UNESCO, můžeme zde najít hojnost římské architektury. Nejvýznamnější památkou je bezpochyby Diokleciánův palác, kdysi obývaný římským císařem. Po prohlídce města se vrátíme na loď na poslední rozloučení formou kapitánské večeře s živou zábavou na palubě. Přenocování ve Splitu.
8 DEN (SOBOTA) - Poslední snídaně a rozloučení s posádkou a nově vytvořenými přáteli. Check-out kolem 9:00 hodiny a transfer na letiště ve Splitu či individuální odjezd.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.