Deluxe plavba po Jadranu (Split - Split)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Evropa, Chorvatsko
Název ubytování Katarina Deluxe plavby po Jadranu
Typ ubytování Loď
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem od 35 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PopisDELUXE plavba vám přinese to nejlepší z jižní Dalmácie, včetně ostrovů s řadou doplňkových služeb, které jsou zahrnuty v balíčku. Okružní plavby kolem okouzlujícího chorvatského pobřeží a ostrovů na krásných designových jachtách, které jsou plně klimatizované s prostornými kajutami. Itinerář zahrnuje vzrušující gastronomické zážitky a poznávání destinací. Plavby se konají každý týden od května do října a navštívíte místa jako Split, Korčula, Mljet, Dubrovník, Pelješac, Hvar a Bol.

Boutique plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné středoevropské kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlováni či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Ať už se s námi vydáte na jakoukoliv plavbu s jakýmkoliv zaměřením, můžete se těšit na objevování nádherné, mnohdy nedotknuté krajiny chorvatského pobřeží. Země, která má více než 1.200 ostrovů se může pyšnit křišťálově čistou vodou, nádhernou scenérií a spousta přírodními úkazy. Zažijete koupání v opuštěných zátokách, výbornou chuť středomořské kuchyně a potápění při zastávkách na koupání. Na palubě budete mít možnost potkat lidi z celého světa a vytvořit si tak známosti a třeba se zase za rok na Jadran společně vrátit objevovat nová místa a destinace.DopravaZajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega TourAtmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
Kotvení vždy v centru každé destinace
Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
Vybraná kuchyně a lokální speciality
Exkurze na pevnině s průvodcem
Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalováníItinerářSplit - Korčula - Mljet Dubrovník - Dubrovník - Pelješac (Kučišće či podobné) - Hvar - Bol (kapitánská večeře) - SplitSpecifikace lodiVšechny jachty jsou luxusní, přibližně 45 metrů dlouhé a 9 metrů široké s cestovní rychlostí devět námořních mil. Nově postavené s nejnovějším elektronickým vybavením a nabízejí maximální kapacitu pro 38 cestujících v 19 dvoulůžkových (TWIN/DOUBLE) kajutách, které zaručují intimní prostředí pro všechny hosty.
Kajuty jsou sestavené podle nejnovějších trendů, plně vybavené klimatizací, sejfem, hlásičem požáru a audio systémem pro hlášení kapitána a cruise manažera. V každé kajutě se také nacházejí plovací vesty, stůl a taburet, skříň, menší křeslo a okénka. Koupelna je vybavená toaletou, sprchou, umyvadlem a fénem. Některé kabiny mají vnitřní průchod k baru a restauraci.

Na jachtě se také nachází plně klimatizovaná restaurace s kapacitou pro všechny hosty. Prostor restaurace také zahrnuje bar s LCD TV a rohový stůl pro bufetové snídaně. Každý stůl má snadný přístup k místu pro sezení. Restaurace přechází ve venkovní prostor, který nabízí úžasný panoramatický výhled do okolí. Samozřejmostí je také bezplatný Wi-Fi internet na palubě.
Kuchyň je postavená dle aktuálních HACCP standardů a sluneční terasa má přibližnou rozlohu 200 m2, částečně také nabízí krytou plochu a lehátka ke slunění pro všechny hosty, posezení a veřejnou toaletu. Jachta má na zádi také plošinu pro snadný přístup do moře, kde je k dispozici také venkovní sprcha.Program1 DEN - Transfer ze splitského letiště do přístavu, kde loď kotví. Check-in od 14:00 hodin. Po ubytování si užijete prohlídku města s průvodcem. Split je historické město pod ochranou UNESCO. Najdete zde hojnost římské architektury, z nichž nejvýznamnější je Diokleciánův palác, kdysi obývaný římským císařem. Po prohlídce města Split se vrátíme na loď na uvítací schůzku s welcome drinkem a užijeme si welcome večírek na palubě. Přenocování ve Splitu.

2 DEN - Brzký ranní odjezd směrem k ostrovu Korčula, nejvíce známému jako místo narození Marka Pola. Zastávka na oběd v jedné z osamělých zátok po cestě. Okolo poledne připlutí do města Korčula s následnou prohlídkou hradbami obehnaného města s průvodcem. Na tomto ostrově můžete najít více legend, příběhů a památek, než kdekoliv jinde. Korčula má bohatý výběr kvalitních restaurací, kde můžete pokračovat v gurmánských zážitcích a je zde také spousta barů a klubů pro ty, kteří hledají večerní zábavu. Čeká nás přenocování ve městě Korčula.

3 DEN - Další den ráno se vydáme více na jih, a to k ostrovu Mljet. Připojíme se ke cruise manažerovi na prohlídku známých slaných jezer v národním parku Mljet a užijeme si jízdu lodičkou na ostrov Svaté Marie, kde navštívíme starobylý benediktínský klášter a kostel pocházející z 12. století. Případně si můžete pronajmout kajaky, kola či skútr k pohybu okolo jezer či cestování ostrovem „na vlastní pěst“. Návrat na loď k obědu spojený s vyplutím směrem k Dubrovníku. Později odpoledne připlujeme do Dubrovníku, ale dříve než zakotvíme v přístavu Gruž, kapitán nás vezme na večerní plavbu okolo hradeb Starého Města spojenou s bufetovou večeří na palubě. Užijete si dech beroucí výhled na toto magické město. Přenocování v Dubrovníku.

4 DEN - Po snídani nás čeká transfer do Starého Města na prohlídku s průvodcem, abychom toto magické město objevili v každém detailu. Budete mít možnost vyfotit si nádherné snímky města, jelikož nás čeká výjezd lanovkou na horu, která se tyčí nad Dubrovníkem – Srď. Uvidíme nádherný výhled na celé město, jeho hradby a elafitské ostrovy. Odpoledne budete mít volný prostor k tomu, abyste našli idylické místo k obědu a večeři. Pro klienty s vyšší dávkou elánu doporučujeme výstup na městské hradby s procházkou okolo Starého Města (1 940 metrů). Přenocování v Dubrovníku.

5 DEN - Během rána odplujeme z tohoto nádherného města a budeme pokračovat v plavbě směrem k poloostrovu Pelješac, velmi známého pro výborné víno. Před obědem ještě zastavíme u jednoho z elafitských ostrůvků ke koupání. Dnes se trochu vzdálíme od pobřeží a podíváme se do vnitrozemí, abychom prozkoumali venkovské oblasti. V odpoledních hodinách nás čeká transfer do vesnice s návštěvou místní farmy a zážitkem pravé venkovské zábavy doprovázené chorvatskými delikatesami (all-inclusive večeře složená z místních jídel připravených ze surovin vlastní produkce. Pozdější transfer zpět na loď a přenocování.

6 DEN - Ráno poplujeme ke slunečnému ostrovu Hvar. Zastávka na oběd poblíž ostrova Šćedro s následnou pauzou ke koupání u Paklenných ostrovů. Příjezd na ostrov Hvar v odpoledních hodinách. Hvar je nejdelší ostrov v Jaderském moři známý pro bohatá levandulová pole a dech beroucí scenérii. Po příjezdu shlédneme krátkou prezentaci produktů z levandule a následovat bude procházka městem. Ve městě můžete najít posutu historických památek jako renesanční katedrálu s původní věží a nejstarší komunitní divadlo v Evropě, které bylo založeno roku 1612. Můžete se vydat na výlet do městské pevnosti s výhledem na město, přístav a Paklenné ostrovy. Ve večerních hodinách se Hvar promění v hojnost zábavy – řada restaurací, barů, klubů a kaváren je otevřena dlouho do noci. Přenocování ve městě Hvar.

7 DEN - Naši poslední zastávkou bude ostrov Brač a malebné městečko Bol. Projdeme se po promenádě anebo se budeme slunit a plavat poblíž nejznámější chorvatské pláže – Zlatni Rat, která je známá pro svůj výběžek, který se vlivem působení moře přesouvá z jedné strany na druhou. Bol je typické rybářské město, které se však proměnilo v oblíbenou turistickou destinaci. Po obědě na palubě lodi nás čeká degustace vín v jednom z nejstarších cínařských družstvech (z roku 1903) po němž následuje rozlučková kapitánská večeře se zábavným programem na palubě lodi. Přenocování v Bolu nebo v blízké vesnici Milna.

8 DEN - Brzy ráno odjezd do Splitu a při příjezdu je čas na rozloučení s posádkou a všemi novými přáteli. Check-out cca 9:00 hodin a transfer na letiště ve Splitu či individuální odjezd.

Upozorňujeme, že poslední noc není v přístavu ve Splitu. Loď přijíždí do Splitu v sobotu v 9:00 hodin!Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.