Depandance Bellevue

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie - Pelješac - Orebič
Název ubytování Depandance Bellevue ****
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní nebo autobusová (od 25.5. do 30.9.):

2.590 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.

Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, služby delegáta, autobusovou dopravu.
Slevy: SLEVY: v termínech do 9.6. a od 22.9.2018: 2 dosp. a 1 dítě do 13,9 let na přistýlce ZDARMA, v ostatních termínech 2 dosp. a 1 dítě do 6,9 let na přistýlce ZDARMA, 7-13,9 let 50 %, 1 dosp. a dítě na pevném lůžku do 6,9 let 50 %, 7-13,9 let 25 %, dosp. os. na přistýlce 20%, 2 děti do 13,9 let v rodinném pokoji 50%.

Sleva za včasnou rezervaci: 15% do 28.2. a 10% do 31.3.2018 - tato sleva platí pro všechny termíny od 9.6. do 22.9. a je již zahrnuta v ceně

Popis stravování

Stravování: Stravování: formou all inclusive light – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v klimatizované restauraci, místní nápoje k jídlu (víno, pivo, nealko nápoje, minerální voda) jsou v ceně pobytu. nebo Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Popis ubytování

VzdálenostiCca 50 - 100 m od dependancí krásná oblázková pláž, obklopená piniemi s výhledem na historické město Korčula na protějším ostrově.UbytováníDependance jsou 4 samostatné objekty, které nesou jména místních odrůd vína - Dingač, Postup, Plavac a Mali, jsou vzdálené cca 50 m od hlavní budovy hotelu a nabízejí klimatizované pokoje s koupelnou, vysoušečem vlasů, TV/sat, balkón na mořskou stranu. Dvoulůžkové pokoje mají možnost jedné přistýlky, rodinné pokoje mají 2 samostatné dvoulůžkové ložnice.Vybavení a službyKlimatizovaná restaurace, lobby bar s terasou, směnárna, venkovní bazén se sladkou vodou a dětský bazén s lehátky a slunečníky, parkoviště.Sport a zábava4 tenisové kurty s nočním osvětlením, stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, půjčovna kol.

Popis lokality ubytování

PolohaNově celkově zrekonstruovaný (2016) hotel leží u pláže cca 600 m od centra Orebiće, s nímž je spojen pobřežní promenádou.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.