Duga Uvala - Hostin (Roža) apartmány

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala
Ubytování Hostin (Roža) apartmány ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 376 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha: do 250 m od moře

Vybavení: trezor na recepeci , aperitiv bar, restaurace a lá carte, televizní místnost, market.

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.4.2016 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Pouze na vlastní dopravu. : Apartmány Hostin se nacházejí ve velkém turistickém středisku Duga Uvala, leží ve svahu obklopeném zelení, cca 25 km od Puly. Apartmány Hostin mají dva objekty Roža a Garoful.
Objekt Garoful **nabízí apartmány s balkonem, SAT/TV typu studio pro 3-4 osoby (vše v jedné místnosti) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, zatím jen renovované koupelny, jinak má starší vybavení. Apartmán studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.
Objekt Roža ***nabízí apartmány s klimatizací a balkonem, SAT/TV typu studio pro 3 osoby (vše v jedné místnosti) a čtyř nebo pěti-lůžkové apartmány (ložnice se 2 nebo 3 lůžky + obývací místnost s dvoulůžkem) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, vše nově vybavené - sociální zařízení, nábytek i kuchyňský kout, Apartmány studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.
Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové, vzdálené cca 200 m ze svahu, s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti a neplavce). Hosté se hlásí v centrální recepci celého apartmánového areálu. Hostům je k dispozici restaurace, bar, TV místnost, taneční terasa (nachází se v areálu hotelu Croatia - cca 300 m), WI-FI za příplatek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.