Holiday Village Sagitta

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Omiš
Název ubytování Holiday Village Sagitta
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený tříhvězdičkový prázdninový komplex s programem all inclusive, do kterého se klienti rádi vrací. Za příznivou cenu nabízí kvalitní služby a jedno z nejlepších ubytování v této oblasti. Resort tvoří hlavní holelová budova a rodinné apartmány a bungalovy.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Dopravní spojenípravidelný linkový autobus do Omiše. Vzdálenost z Prahy: 1080 km, z Brna: 930 km.Vybavenírozlehlý prázdninový komplex; hlavní budova (87 pokojů), 38 bungalovů (250 m od hlavní budovy) a 40 apartmánů, recepce (bezpečnostní schránka v ceně), restaurace, bar. V areálu je sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek. Parkoviště v ceně.Dvoulůžkové pokoje DZM/DZZ/DA/DMv hlavní budově, příjemně zařízené; sprcha/WC, fén, klimatizace, telefon, TV/satelit, lednička, balkon orientovaný k moři.Pokoje economy DZYv hlavní budově, v přízemí, vybavené jako DZM, ale vana namísto sprchy, bez balkonu.Rodinné pokoje (bungalovy) B1jako DZM, navíc kuchyňský kout a terasa; bez telefonu a bez fénu.B2jako B1, ale navíc oddělený obývací pokoj/ložnice (palandy), 1x vana namísto sprchy.Rodinné pokoje (apartmány) APprostorné, jako B2, ale navíc telefon a balkon nebo terasa s orientací k moři.Stravováníall inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpoledne káva a moučník. Místní nápoje, např. pivo, víno a lihoviny (10-23 hod.); voda a nealkoholické nápoje (7-23 hod.).Pro dětidětská postýlka 5 €/den (dle dostupnosti, na vyžádání předem).Zábava v ceněněkolikrát týdně hudba a tanec na terase. Animace pro děti a dospělé.Tipy a radypobytová taxa se platí v místě. Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě, na svahu porostlém píniemi, přímo u moře, nad hotelovou oblázkovo-skalnatou pláží s koupacími moly, město Omiš 7 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.