Hotel Allegro - vlastní doprava

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Hotel Allegro***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování V ceně pobytu je zahrnut light all inclusive - snídaně, obědy a večere formou bufetu. Nápoje u oběda a večeře v ceně (voda, místní víno, točené pivo, nápoje z automatu).

Popis ubytování

UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a televizí jsou jen pro 2 osoby. Za příplatek možno objednat pokoje s balkonem s možností 1 přistýlky nebo pokoje na mořskou stranu s balkonem a možností 1 přistýlky (vzhledem k vzrostlým stromům před hotelem nemusí mít výhled přímo na moře).

Popis lokality ubytování

Rabac (Chorvatsko, Istrie)je nejznámějším rekreačním střediskem na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Rozprostírá se na zalesněných svazích okolo malebné mořské zátoky. Původně malé rybářské městečko na poloviční cestě mezi Rijekou a Pulou je dnes jedním z nejvyhledávanějších letovisek s množstvím hotelů a kvalitních služeb. Křišťálově čistá voda s bílými oblázkovými plážemi, malé zátoky i údolí, bujná středozemní vegetace a vyjížďky rybářských a výletních lodí vytváří ideální prostředí pro odpočinek, koupání a dobrou zábavu. Vzdálenost z Brna je jen 700 km.

Program zájezdu

Popis

Hotel Allegro spojuje klid a mír okolní přírody s nerušenou rodinnou zábavou. 100 m od hotelu je skalnatá pláž s upravenými plochami pro opalování a oblázkovými částmi a vyniká křišťálově čistým mořem a výhledem na Kvarnerský záliv, který si můžete vychutnat i ve stínu borovic. Hotel disponuje klimatizovanou hotelovou restaurací, lobby barem s terasou, bohatým programem aktivit pro děti, internetovým koutkem (za příplatek), wi-fi internetem, masážemi a kosmetickou péčí (za příplatek), bazénem. V okolí hotelu je půjčovna kol, tenisové kurty, potápěčské centrum, minigolf, stolní tenis a další možnosti sportovních aktivit (za poplatek). Nabízí také kompletní servis pro cyklisty - úložiště pro kola, regionální cyklistické mapy, místa na umytí kol, kompletní nářadí pro jednoduché opravy. Hotel můžeme doporučit jak rodinám s dětmi, tak pro aktivní dovolenou a odpočinek v dosahu pláže a centra letoviska Rabac (Chorvatsko, Istrie).

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Příplatky

Pokoj s balkonem pro 2–3 osoby: 840 Kč/osoba/týden Pokoj s balkonem na mořskou stranu pro 2–3 osoby: 2 500 Kč/osoba/týden, 1. 7.–2. 9.: 3 150 Kč/osoba/týden (přistýlka je možná pouze v pokoji s balkonem) Domácí mazlíček: 20 EUR/noc (platba na místě) Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě)

Příbuzné produkty

hotel Allegro*** autobusem   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.