Hotel Brzet

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Omiš
Ubytování Hotel Brzet
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 911 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Oblíbený hotel pavilonového typu, který je situován v blízkosti slunné oblázkové pláže, uprostřed borového háje, cca 1 km od centra letoviška Omiš. S letoviskem Omiš je hotel spojen městskou promenádou. Klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují na magistrále vzdálené cca 200 m.

Vybavenost
restaurace, bar, wifi na recepci, terasa, parkoviště.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením.

Pláž
Oblázková pláž - cca 30m od hotelu s pozvolným přístupem do moře.

Sport a zábava
Vodní sporty sporty na pláži v okolí hotelu nebo v blízkém letovisku Omiš. Bohaté možnosti výletů a míčových sportů (za poplatek). Široká nabídka kulturně-společenského vyžití, místní restaurace, bary, kavárny a diskotéky v Omiši. Ve vybraných termínech v hotelu živá hudba.
Náš názor
Příjemný hotel doporučujeme především rodinám s dětmi a kolektivům.

Popis stravování

Stravování Polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 3 menu se salátovým bufetem.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceDalmácie je oblast, která zaujímá prakticky celou jižní polovinu chorvatského přímoří Jadranu a zahrnuje i velké ostrovní skupiny. Součástí Dalmácie je i pás vnitrozemí, na některých místech úzký, ale většinou dosti široký. A čím vlastně vyniká tato oblast, že je po téměř sto let nejoblíbenější destinací? Jsou to především její přírodní krásy které jsou turistickým magnetem, kontrasty vysokých hor a rovin, divokých, na slunci oslnivě svítících vápencových stěn a věží zdejšího krasu a uklidňující zeleně nádherných borových lesů, alejí palem a cypřišů i vonící myrty, šalvěje, rozmarýnu a v neposlední řadě fialové levandule; rozeklané pobřežní útesy se tu střídají s jedinečnými plážemi z drobných oblázků, případně i písku Z přibližně 1 200 jadranských ostrovů, ostrůvků a útesů jich má Dalmácie kolem 800. Pro značnou část návštěvníků Dalmácie hrají významnou roli její klimatické podmínky: nikde na Jadranu nesvítí slunce tak intenzívně a během dne tak dlouho jako právě v Dalmácii. Zatímco se dalmatský celoroční průměr pohybuje kolem 2 600 hodin slunečního svitu, na proslulé Sicílii, v Palermu, je to jen 2 300 hodin. O tom, že je Dalmácie po ekologické stránce velmi zachovalou oblastí, svědčí mimo jiné i vysoký počet územních celků s různým stupněm ochrany přírody. Tak jsou na jejím území čtyři národní parky - Krka, Kornatské ostrovy, Mljet a horská Paklenica v jižní části pohoří Velebit a několik desítek chráněných krajinných oblastí, chráněných parků a lesoparků, přísných rezervací a přírodních výtvorů, kde pookřeje srdce každého milovníka přírody. Samostatnou kapitolu pak tvoří historické bohatství Dalmácie, s nímž se nemohou měřit ani některé jiné přímořské země. Dalmácie se může mimo jiné pyšnit čtyřmi mimořádnými kulturními pamětihodnostmi, které jsou zapsány do listiny světového kulturně historického dědictví organizace UNESCOTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.