Hotel Dramalj Club - Dotované pobyty 50

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica
Ubytování Hotel Dramalj Club
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 7 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
hotel přímo na pláži, nachází se cca 4 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů. Hotel nabízí ideální podmínky pro strávení klidné dovolené.

Vybavenost
recepce, restaurace, WiFi na recepci, bar s terasou s krásným výhledem na moře, TV místnost, parkoviště.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení. Pokoje jsou příjemně zařízeny.

Pláž
přímo na pláži, betonová, skalnatá, oblázková pláž. Písečná pláž je vzdálená cca 2 km. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava
v Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. Dále jsou zde široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Popis stravování

Stravování PLNÁ PENZE S NÁPOJI – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceCrikvenica je velké a známé turistické letovisko na severním chorvatském pobřeží, naproti Istrii. Jedná se o letovisko nejen prázdninové, ale i lázeňské, s tradicí od roku 1910. Léčí se tady dýchací orgány a revmatizmus. Letovisko je známé hlavně kvůli své krásné pláži. Letovisko je velmi zelené, je tady spousta parků a promenád.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.