Hotel Marina - vlastní doprava

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Hotel Marina**
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování V ceně pobytu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů v klimatizované restauraci.

Popis ubytování

UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí na pokoji jsou pouze pro 2 osoby. Můžete si připlati t pokoj na mořskou stranu, opět jen pro 2 osoby. Další možností je připlati t si pokoj s balkonem a výhledem na moře s možností 1 přistýlky.

Popis lokality ubytování

Rabac (Chorvatsko, Istrie)je nejznámějším rekreačním střediskem na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Rozprostírá se na zalesněných svazích okolo malebné mořské zátoky. Původně malé rybářské městečko na poloviční cestě mezi Rijekou a Pulou je dnes jedním z nejvyhledávanějších letovisek s množstvím hotelů a kvalitních služeb. Křišťálově čistá voda s bílými oblázkovými plážemi, malé zátoky i údolí, bujná středozemní vegetace a vyjížďky rybářských a výletních lodí vytváří ideální prostředí pro odpočinek, koupání a dobrou zábavu. Vzdálenost z Brna je jen 700 km.

Program zájezdu

Popis

Hotel Marina se nachází jen 50 m od oblázkové pláže a rabacké promenády, po které je to pouze pár minut chůze do centra městečka Rabac (Chorvatsko, Istrie) . Součástí hotelu je klimatizovaná restaurace s terasou a lobby bar, internetový koutek (za příplatek) a wifi na recepci zdarma. Hotel nabízí také venkovní bazén s mořskou vodou a pool barem na terase v přírodním stínu vysokých borovic. V blízkosti hotelu se nachází půjčovna kol, tenisové kurty, potápěčské centrum a adrenalinový park (za poplatek). Parkování je možné zdarma v okolí hotelu (nehlídané). Hotel doporučujeme pro mladé páry a cestovatele, kteří hledají cenově přijatelnou dovolenou. Můžete si užít dovolenou vlastním tempem a vyberete si relaxaci na terase baru u bazénu či na některé z pláží označených modrou vlajkou za čistotu vody nebo si vyberete z možností aktivního vyžití.

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Příplatky

Pokoj mořská strana pro 2 osoby: 840 Kč/osoba/týden Pokoj s balkonem a výhledem na moře pro 2–3 osoby: 2 500 Kč/osoba/týden (přistýlka je možná pouze v pokoji s balkonem a výhledem na moře) Domácí mazlíček: 10 EUR/noc (platba na místě) Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě)

Příbuzné produkty

hotel Marina** autobusemTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.