Hotel Medena, Trogir

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir
Ubytování Hotel Medena, Trogir
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Vybaveníhotel umístěný v zeleni, jehož součástí jsou 2 hotelové budovy a 2 vedlejší budovy (dependance).Ubytováníjednoduše zařízené nerenovované pokoje Low Cost** ve vedlejších budovách, sprcha, WC, balkon.
Pokoje typu Economy*** s novějším nábytkem, sprchou, WC, telefonem, SAT-TV, klimatizací, fénem, balkonem na mořskou stranu.
Pokoje Standart***+ jsou renovované v roce 2005, mají navíc od typu Economy ledničku a klimatizaci. Pokoje Superior **** byly kompletně renovované v roce 2008 - 2013, mají renovovanou koupelnu, fén, ledničku, sejf, LCD SAT TV, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.
Možnost 1lůžkových pokojů na dotaz v CK, za příplatek 50%.Stravovánípolopenze, snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu (dle sezóny), možnost dokoupení obědů (cca 320Kč/os./den).

Popis lokality ubytování

Tipy- dítě do 7 let bez nároku na lůžko ZDARMA
- různé typy pokojů
- blízko TrogiruPolohav místní části Seget nedaleko Trogiru, historického lázeňského přímořského letoviska na pobřeží Jadranu.Vzdálenost od centracca 1 km od Segetu, cca 4 km od centra Trogiru.Internetinternetový koutek na recepci, za poplatek.Parkovánív areálu, zdarma.Dětská postýlkana zpětné potvrzení, 2EUR/noc pro děti do 3 let.Domácí zvířenení povoleno.Plážjemné oblázky, vhodná i pro malé děti, místy i přírodní kamenitá.Vzdálenost od plážecca 50-250 m, dle polohy pokoje v areálu.Sport a zábava6 tenisových kurtů, hřiště pro petangue, hřiště pro míčové hry - házená, volejbal, basketbal, minigolf, stolní tenis, beach volejbal, fitness, na pláži - půjčovna šlapadel, člunů, windsurfing.Proč právě sem?Tradiční hotel pro příjemnou dovolenou pro páry i rodiny.Příjezd a délka pobytudenně, minimálně 3 noci..Za příplatekcestovní pojištěí 24Kč/os./den vč. pojištění storna zájezdu.Doprava na Jadranindividuální, možnost dokoupení autobusové dopravy (jízdenka tam i zpět) za 2400 Kč.Poznámkamožnost pobytu i na sudý počet nocí.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.