Hotel Miramar - vlastní doprava

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Hotel Miramar***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 18 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování V ceně pobytu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Během pobytu je možnost vyměnit 1x večeři v rámci polopenze za večeři à la carte v restauraci Santa Andrea (po předchozí rezervaci). Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Popis ubytování

UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a televizí jsou pouze pro 2 osoby. Za příplatek možno objednat pokoje s balkonem s možností 1 přistýlky nebo pokoje na mořskou stranu s balkonem a možností 1 přistýlky (vzhledem k vzrostlým stromům před hotelem nemusí mít výhled přímo na moře).

Popis lokality ubytování

Rabac (Chorvatsko, Istrie)je nejznámějším rekreačním střediskem na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Rozprostírá se na zalesněných svazích okolo malebné mořské zátoky. Původně malé rybářské městečko na poloviční cestě mezi Rijekou a Pulou je dnes jedním z nejvyhledávanějších letovisek s množstvím hotelů a kvalitních služeb. Křišťálově čistá voda s bílými oblázkovými plážemi, malé zátoky i údolí, bujná středozemní vegetace a vyjížďky rybářských a výletních lodí vytváří ideální prostředí pro odpočinek, koupání a dobrou zábavu. Vzdálenost z Brna je jen 700 km.

Program zájezdu

Popis

Hotel Miramar nabízí z jedné strany krásný výhled na třpytivé vody Rabackého zálivu a z druhé strany na rozlehlé lesoparky. Je vzdálen 70 m od oblázkových pláží s tyrkysovým mořem a malebnými skalami, od centra letoviska Rabac (Chorvatsko, Istrie) je vzdálen pár minut chůze. Hotel disponuje klimatizovanou restaurací, restaurací á la carte Santa Andrea, lobby barem, pool barem a movie lounge barem, internetovým koutkem (za příplatek) a wi-fi zdarma. Velký hotelový venkovní bazén se slanou vodou vás nechá oddechnout po náročném dni na pláži a nabídka nápojů a občerstvení v místním baru zajistí, abyste během dlouhých letních dní ničím nestrádali. V okolí hotelu se nachází minigolf, tenisové kurty, půjčovna kol, stolní tenis a další možnosti sportovního vyžití (za poplatek). Parkování je v okolí hotelu (nehlídané). Hotel doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak těm, kteří touží po relaxaci či aktivním vyžití.

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Příplatky

Pokoj s balkonem pro 2–3 osoby: 840 Kč/osoba/týden Pokoj s balkonem na mořskou stranu pro 2–3 osoby: ¨ 1 900 Kč/osoba/týden, 1. 7.–2. 9.: 2 500 Kč/osoba/týden (přistýlka je možná pouze v pokoji s balkonem) Domácí mazlíček: 20 EUR/noc (platba na místě) Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě)

Příbuzné produkty

hotel Miramar*** autobusem   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.