Hotel Omorika

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarnerská riviéra, Crikvenica
Název ubytování Hotel Omorika
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 020 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníHotel Omorika**** se nachází cca 2 km od centra Crikvenice, do centra vede příjemná pěší cesta. Hotel je obklopen zelení, v blízkosti oblázkové pláže. Hotel prošel renovací v roce 2015 (recepce, restaurace, rerasa, bar, kongresová část, dětský koutek). Pokoje mají  nově  klimatizaci, novou koupelnu, minibar, sejf. V letním období jezdí od hotelu do centra turistický vláček (za poplatek)
Vybavení hotelu: recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, internetový koutek na recepci, WiFi na recepci, parkoviště pro hosty zdarma (nehlídané), animační programy, dětský koutek, možnost domacích mazlíčků - na dotaz.
Ubytování: nabízíme 2 typy pokojů: v mezaninu - dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýky - koupelna, WC, SAT TV, klima, pohled směrem moře a pokoje s balkonem směrem na moře - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - koupelna, WC, SAT TV, klimatizace.
Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu s nápoji. Možnost dokoupení obědů za 400 Kč/osobu/den
Pláž: :Vybaveníbar, dětský klub, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, letní terasa, parkoviště, recepce, restaurace, tenisové kurtySportAnimační programy pro děti a dospěléSport v okolíadrenalinový park, minigolf, stolní tenis, tenis, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.