Hotel Varaždin - Cenový Hit

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarnerská riviéra, Crikvenica
Název ubytování Hotel Varaždin
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Akce: Cenový hit - dovolená v hotelu Varaždin:
ubytování je zajištěné v pokojích 1/2 s možností přistýlky. Typy pokojů: výhled do atria, výhled do parku nebo výhled směrem na moře.

Popis ubytování

UbytováníHotel Varaždin se nachází  na okraji městečka Selce, v bezprostřední blízkosti pláže. Hotel nabízí mnoho příležitostí pro příjemnou dovolenou. Má venkovní a vnitřní bazén (vnitřní bazén uzavřen v období 15.6.-15.9.2016) s mořskou vodou, dětský bazén. Bazénový komplex je držitelem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Hotel bude pro rok 2016 nově zrekonstruován.
Vybavení hotelu: Hotel má restauraci s terasou, aperitiv bar, TV salon, parkování pro hosty zdarma (omezený počet míst, není možnost rezervování).
Ubytování: dvoulůžkové pokoje, s možností jedné přistýlky (pouze u pokoje s výhledem na moře). Možnost pohledu na mořskou stranu, do parku (atrium), klienti si také mohou vybrat pokoj s umístěním na severní stranu, pokud mají raději chlad. V každém pokoji je SAT TV, koupelna se sprchou, WC, telefonem. Do dvoulůžkového pokoje s přistýlkou směrem na moře je možné umístit až 2 děti do 5,99 let - jedno bude na přistýlce, druhé bude spát s rodiči na posteli.
MožVybaveníbar, bazén, krytý bazén, parkoviště, recepce, směnárna, TV místnost

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.