Hotelový komplex Rivijera Club - Dotované pobyty 5

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica
Ubytování Hotelový komplex Rivijera Club
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
hotelový komplex v bezprostřední blízkosti moře, který se skládá z hlavní budovy a ubytovacích pavilonů, se nachází cca 3 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů.

Vybavenost
recepce, restaurace, snack bar, aperitiv bar, pizzerie, café, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje v pavilónech s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Pláž
vzdálená 50-100 m, betonová plata, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Písečná pláž je vzdálená cca 1 km.

Sport a zábava
Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. V blízkosti jsou také 4 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní lyžování, zapůjčení motorových člunů, vodní sporty, minigolf, badminton za poplatek. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Popis stravování

Stravování PLNÁ PENZE S NÁPOJI – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceoblíbená a nejnavštěvovanější část Chorvatska, kde teplé počasí a spojenímediteránního i vnitrozemského klimatu, umožnily bujný růst rozmanité vegetace, a protosi zde užijete vůně jehličnatých stromů a také sluníčka k opalování na pláži a ke koupánív blankytně modrém moři. V oblasti naleznete pobřeží, pohoří a ostrovy... Ke Kvarnerskémuzálivu patří ostrovy Cres, Lošinj, Krk, Rab, jako největší ostrovní skupina Jadranu a také řadamenších ostrůvků. Najdete zde pláže upravené i přírodní, známé i neobjevené, kamenné,písečné, oblázkové, velké i malé, jaké si přejete...Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.