Issa hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Vis, Vis
Ubytování Issa hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 6 240 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Issa se nachází cca 600 m od trajektového přístaviště na okraji malebného starobylého městečka Vis na ostrově Vis. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky.
Typově je hotel a jeho interiér včetně pokojů staršího data. Pokoje jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, koupelnou, vysoušečem vlasů, balkonem do parku nebo na mořskou stranu, některé pokoje jsou s klimatizací. V hotelu jsou take rodinné pokoje (1/3+1), které jsou na vyžádání. 
Hostům je k dispozici restaurace s velkou zastřešenou terasou s výhledem na Visský záliv, aperitiv bar, TV místnost, internetový koutek, trezor na recepci, parkoviště. Společné prostory hotelu jsou klimatizované. Přímo před hotelem jsou upravené štěrkové pláže s přírodním vstupem do moře, sprchy na pláži jsou za poplatek (na mince). Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 100 m od hotelu. Cca 200 m od hotelu je centrální sportoviště, kde jsou tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, minigolf. K dispozici je také potápěčské centrum. I v nejvyšší sezóně najde každý host své klidné místo na pláži a večer se naopak po malé procházce stane součástí rušného života přístavního městečka.   

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, lehátka na pláži - za poplatek, parkování, slunečníky na pláži za poplatek, terasaSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, potápění, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.