Kemp Boban - karavany Lux (nabídka pro skupiny)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Živogošće
Ubytování Kemp Boban - karavany Lux (nabídka pro skupiny)
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

DOPORUČUJEME: nově vybavené karavany v těsné blízkosti pláže
Kemp BOBAN se nachází v těsné blízkosti Kempu DOLE, 500 m od vesničky Blato, 5 km od letoviska Živogošće a 20 km od města Makarská. Celý je umístěn ve stínu borovic, přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Ve vedlejším kempu Dole je možné si rezervovat sportovní aktivity - vodní sporty, hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a ping-pong.

V obchodě vzdáleném 200 m od kempu je k dostání čerstvý chléb, pečivo, ovoce, zelenina a ostatní zboží. Přímo v kempu je restaurace s posezením u pláže. Možnost koupání na FKK plážích. Karavany jsou umístěny 30 až 60 m od pláže.

Mírné podnebí, blízkost pohoří Biokovo, ale také nedalekých ostrovů je ideální příležitostí zkusit jinou dovolenou. Přístav pro trajekt je 4 km daleko v sousedním městě Drvenik a je zde příležitost odejít i do hor. Blízko kempu začínají značky pro horolezce, které vedou na pohoří Biokovo.

Ubytování:
4 lůžkové karavany LUX jsou vybaveny novým zařízením - vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a venkovní předstan. Možnost ubytování 5. osoby bez nároku na lůžko a vybavení karavanu.

V karavanech je vždy polštár a deka. Povlečení je nutné vzít vlastní.

Stravování: vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci nedaleko kempu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.