Kemp More - karavan Lux Klima

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Omiš, Duće
Název ubytování Kemp More - karavan Lux Klima
Typ ubytování Karavany
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 849 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: velmi pěkně vybavené karavany s klimatizací, možnost prodloužených termínů

MOŽNOST SPECIÁLNÍCH PRODLOUŽENÝCH POBYTŮ:
Termín pátek - středa (5. 6. - 17. 6.) včetně dopravy - 13 dní/10 nocí.
Termín pondělí - neděle (7. 9. - 20. 9.) včetně dopravy - 14 dní/11 nocí.
DUĆE je malá osada ležící cca 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav. K dopravě můžete využít pravidelnou autobusovou linku, která jezdí v častých intervalech. Zastávka je hned u kempu.

Kemp More se nachází na velmi atraktivním místě, hned u moře a písečné pláže. Převážná část kempu je ve stínu. Kemp je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi, má vlastní sociální zařízení se sprchami a toaletami. K dispozici je také několik velkých společných ledniček a mrazáků pro uchování potravin.
Ubytování:
3-4 lůžkové karavany LUX KLIMA s klimatizací, který jsou vybaveny hezkým zařízením: vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a zánovní venkovní předstan. Klimatizace je za příplatek 30 €/týden (platí se na místě). Klimatizace není podmínkou při zakoupení pobytu.

Možnost ubytování 5. osoby bez nároku na lůžko a vybavení karavanu.

Stravování:
vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko kempu (nutné objednat již v ČR) - doporučujeme, vynikající strava.

POLOHA UBYTOVÁNÍ V LETOVISKU ZDEZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.