Kemp Sutikla - karavany (nabídka pro skupiny)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Podgora
Ubytování Kemp Sutikla - karavany (nabídka pro skupiny)
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hezký kemp v letovisku Podgora má přímo ideální polohu. Leží v borovém háji bezprostředně u moře na konci palmové pobřežní promenády. V areálu je recepce a denně udržované sociální zařízení. Vedle kempu se nacházejí tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (obojí za poplatek). Pláž tvořená bílými oblázky je od kempu vzdálena cca 50 m. Kemp nabízí ideální výchozí místo pro příjemné večerní procházky po promenádě s návštěvou některé z kaváren nebo restaurací.

Poloha
Oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry - Podgora, se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo - hory Svatý Jure. Podgora Vás zláká především svou přírodní krásou a nádhernou oblázkovou pláží, která se táhne od městečka Čaklje až po letovisko Tučepi. Dominantou tohoto velmi vyhledávaného letoviska je památník postavený, jako symbol vzniku námořního loďstva - obrovské křídlo racka. Promenáda táhnoucí se podél moře, je lemovaná vzrostlými palmami a je zde řada stylových restaurací a barů. V letovisku najdete také půjčovny aut, motorek a kol. Lze využít také široké nabídky vodních sportů, směnáren, fakultativních výletů. V okolí se nachází také tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště, minigolf. Národní park Biokovo nabízí mnoho možností výletů do přírody. Letovisko doporučujeme všem, kteří upřednostňují rušnější letovisko se spoustou zábavy a sportovního vyžití.

Vzdálenost od centra
Kemp leží na konci promenády. Na promenádě jsou obchody, pekárny, obchody se suvenýry, restaurace i banky.

Vybavení a služby
V areálu je recepce, občerstvení a společné sociální zařízení. V blízkosti kempu jsou antukové tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (obojí za poplatek).

Ubytování
3 - 5 lůžkové karavany - vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a předstan.

Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze.

Sport a zábava
V letovisku je široká škála možností sportovního vyžití i fakultativních výletů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.