Klek - Bonaca apartmány

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Dubrovnická oblast, Klek
Ubytování Bonaca apartmány ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 115 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Bonaca se nacházejí v centru malého přímořského městečka Klek, které leží v nádherné zátoce pod Jadranskou magistrálou mezi Splitem a Dubrovnikem. Osada kdysi byla součástí slavné Dubrovnické republiky, ale nyní zde žije jen asi 200 obyvatel, kteří pěstují ovoce a zeleninu, zabývají se rybolovem a turistikou. Klek obklopují ho stoleté olivy, oleandry a jiná středomořská flóra. Je místem pro klidnou a příjemnou dovolenou.
Ubytování je možné v apartmánech typu 2+2 s možností přistýlky pro 1 osobu, apartmány mají jednu samostatnou ložnici a rozkládací gauč v denní místnosti. Další možností jsou dvouložnicové apartmány (bez možnosti přistýlky). Všechny apartmány jsou vybaveny: SAT-TV, klimatizací, velikou ledničkou, kompletně vybavenou mini kuchyní, jídelnou, koupelnou, terasou..
V letovisku je hostům k dispozici: ambulance, pošta, směnárna, novinový stánek, prodejna suvenýrů, kostel, restaurace (a`la carte), aperitiv bary, mini markety, pizzerie, cukrárna. Je zde možnost pronájmu: skůtry, vodní šlapadla, slunečníky, lehátka, motocykly a kola. Ke sportovnímu vyžití je zde tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, hrište pro hru «boccia», dětské hřiště, universální hřiště. Hosté zde mají zdarma k dispozici tzv. letní kuchyň - velký gril s zastřešeným venkovním sezením pro společenské akce.

Poloha: do 400 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, trezor na recepci , cukrárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, pošta, ambulance, internetový kout, supermarket, tržnice, parkování, recepce centrální.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna lodiček, petanque, půjčovna šlapadel, hřiště fotbalové.

Stravu je nutno objednat předem v CK/u prodejce. Podává se v restauraci vzdálené cca 70-80 m od APT formou: snídaně švédský stůl, večeře a obědy servírované, u večeří výběr ze 3-4 jídel

Wi-Fi připojení k internetu v apartmánu ZDARMA !


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 ! Slevy se nečítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! SLEVY SE NESČÍTAJÍ.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.5.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5% !!! SLEVY SE NESČÍTAJÍ.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.