Labineca

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Gradac
Název ubytování Labineca
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hosty vyhledávaný a velmi oblíbený hotel s all inclusive se nachází na klidném místě přímo na mírně se svažující oblázkové pláži. Hotel je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou, i početnější rodiny si zde přijdou na své, protože v nabídce jsou prostorné pokoje pro rodiny až se 3 dětmi.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Vybaveníhotel sestává z hlavní budovy a depandance, která se nachází 50 m nad hlavní budovou. V hlavní budově je moderní lobby s recepcí (bezpečnostní schránka za poplatek), výtahy, klimatizovaná restaurace s terasou, kavárna, bar, společenská místnost, místnost se satelitní TV. V areálu je sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek. Parkoviště v ceně (omezený počet míst), hlídané parkoviště za poplatek.Ubytování v hlavní budověDvoulůžkové pokoje DZM/DME/DM/DAM: koupelna/WC, fén, klimatizace/topení, telefon, TV/satelit, Wi-Fi (za poplatek), minibar, balkon s výhledem na moře. DM: obsazenost 1 dospělý a 1 dítě. DZP: pokoje best price; vybavené jako DZM, ale pouze omezený počet za zvýhodněné ceny.Rodinná ubytování FUTprostorné; obývací pokoj s rozkládacím křeslem, oddělená ložnice se spojovacími dveřmi, 2x koupelna, fén, klimatizace/topení, telefon, minibar, Wi-Fi (za poplatek), TV/satelit a balkon s výhledem na moře.Ubytování v depandanciDvoulůžkové pokoje DMY: koupelna/WC, klimatizace/topení, telefon, Wi-Fi (za poplatek), TV/satelit, balkon nebo terasa s orientací k moři.DZYpokoje economy, orientované do vnitrozemí.Rodinné pokoje FZvybavené jako FUT, ale bez spojovacích dveří (pouze opticky oddělené prostory na spaní), bez fénu, bez minibaru; s balkonem nebo terasou.FZ1s orientací k moři.Rodinné pokoje superior FZSobývací pokoj a 2 oddělené ložnice, fén, balkon s výhledem na moře, jinak jako FZ.Stravováníall inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu (nápoje v ceně). 1x týdně večeře s dalmatskými specialitami. Odpoledne káva/čaj, pečivo a snacky (16-17 hod.). Večerní snack (22-22.30 hod.). Místní nápoje na baru all inclusive (10-23 hod.).Pro dětianimace a miniklub (4-12 let), dětské hřiště, dětská diskotéka. Dětská postýlka v ceně (na vyžádání předem, dle dostupnosti).Sport v ceněstolní tenis, šipky, kulečník, volejbalové a fotbalové pískové hřiště, hřiště na házenou, gymnastika.Sport za poplatekna pláži vodní skútry, šlapadla a škola potápění (místní provozovatelé).Zábava v ceněod června do září 4x týdně tanec a živá hudba na terase. 6x týdně animace pro děti i dospělé.Tipy a radydomácí zvířata nejsou povolena.

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě na okraji města, přímo na dlouhé, pozvolně se svažující oblázkové pláži, centrum města 300 m (po pobřežní promenádě). Vzdálenost z Prahy: 1.140 km, z Brna: 1.000 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.