Luxusní klimatizovaný Karavan pro 5 osob, Makarská riviéra, Živogoš...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko
Název ubytování Luxusní klimatizovaný Karavan pro 5 osob, Makarská rivié...
Typ ubytování Karavany
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21
Popis zájezdu

LUXUSNÍ vybavený KARAVAN TABERT / HOBBY s klimatizací až pro 5 osob.

PRODEJ NA LÉTO 2017 ZAHÁJEN!
Rezervujte Vaší dovolenou v jedinečném luxusním karavanu již nyní!!!

CENA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY JEN 1490 Kč/os. !!!
LAST MOMENT CENY TÝDENNÍCH POBYTŮ.

Chorvatsko, Makarská Riviéra levně, možnost dopravy autobusem - ubytování ve vybaveném prostorném KARAVANU o velikosti mobilhomu! V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ U MOŘE S PŘÍRODNÍMI A POZVOLNÝMI OBLÁZKOVÝMI PLÁŽEMI.

Karavan je umístěn ve stínu borovic a nabízí pohodlné ubytování až pro 5 osob jen pár metrů od moře. Před karavanem se nachází prostorná terasa se zahradním nábytkem, která je zastřešená markýzou karavanu. Vedle terasy se také nachází zastřešená kuchyňka s lednicí, vařičem, nádobím a kuchyňským vybavením. Karavan je také připojen na pitnou vodu!
Tento karavan dopřeje KOMFORT a LUXUS všem milovníkům moře a přírody!

Pronájem luxusního karavanu v Chorvatsku na Makarské riviéře v Živogošče je umístěn v OBLÍBENÉM A VYHLEDÁVANÉM KEMPU Boban, které přímo sousedí a navazuje na kemp DOLE. Díky své poloze, přírodnímu prostředí, krásným plážím a čistému moři patří k nejlepším kempům ve střední a jižní Dalmácii.

KEMP SOUSEDÍ S LETOVISKEM ŽIVOGOŠČE BLATO S PROMENÁDU PODÉL MOŘE, RESTAURACEMI A ZAHRÁDKAMI S POSEZENÍM, PŘÍSTAVEM A VEČERNÍ ZÁBAVOU.

V sousedním kempu DOLE je bankomat, recepce se směnárnou, obchod s potravinami, stánky s občerstvením, se zmrzlinou, restaurace. V kempu BOBAN naleznete restauraci.
Karavany nabízejí dostupné ubytování za skvělou cenu! Chorvatsko levně pro rodiny, jednotlivce i skupiny, Chorvatsko za nejlepší možnou cenu. Makarská riviéra, to je Chorvatsko plné slunce a teplé průzračné moře. Dovolená v Chorvatsku, kterou si můžete dovolit. Léto a levná dovolená v Chorvatsku od jara do podzimu 2017 - TO JE NABÍDKA LUXUSNÍCH VYBAVENÝCH karavanů CK A21 NA MAKARSKÉ RIVIÉŘE!

Popis dopravy:
VLASTNÍ DOPRAVA.
MOŽNOST PŘIKOUPENÍ OBOUSMĚRNÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - 1490Kč / osoba!!!
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava. Odjezd z Prahy a Jihlavy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 390 Kč obousměrně za Prahu a 250 Kč za Jihlavu. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.

Popis stravování

Vlastní stravování, v každém karavanu je plně vybavená kuchyňka. MOŽNOST POLOPENZE V RESTAURACI ZA 300Kč/os./den (snídaně, večeře), děti jen 250Kč/os./den. POLOPENZI VŠEM ZÁJEMCŮM DÍKY KLADNÝM OHLASŮM Z MINULÝCH SEZÓN DOPORUČUJEME!

Program zájezdu

1. den

sobota: Příjezd do Chorvatska - Živogošče v ranních či dopoledních hodinách, ubytování v karavanu v kempu Boban cca mezi 11.-13.hodinou

2. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

3. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

4. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

5. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

6. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

7. den

neděle - pátek: Slunce, moře, pláže a výlety. Dovolená Chorvatsko.

8. den

sobota: Uvolnění ubytování do 10.hodin, uložení zavazadel dle informace delegáta. Pláž, moře, koupání. Individuální odjezd. V případě autobusové dopravy odjez z Chorvatska v pozdějších odpoledních či podvečerních hodinách. Příjezd domů v neděli: v případě autobusové dopravy výstupy v ČR v neděli od ranních hodin.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.