Luxusní vily Golden Rays - 4 noci

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten
Název ubytování Luxusní vily Golden Rays
Typ ubytování Vila
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníRezidenční komplex Golden Rays (Zlaté paprsky) je průkopníkem luxusní turistiky v Dalmácii. Hosté, kteří hledají luxusně zařízené, architektonicky moderní a plně vybavené apartmány a vily zde najdou vše, co potřebují pro prožití klidné dovolené u Jadranu včetně WiFi. Tento VIP komplex je umístěn v těsné blízkosti moře, má vlastní soukromou pláž. Komplex má 7 luxusních vil s bazény a 6 apartmánů pro 4-6 osob.
Ubytování - vily: celkem 7 vil, každá vila je samostatná, má garáž pro 2 automobily, 3-4 ložnice s koupelnou a balkonem, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj s terasou, malý bazén (částečně vnořený do vily). Každá vila má celkovou plochu cca 370 m2, pokoje a ložnice jsou orientovány směrem na moře a zátoku. Přesný popis jednotlivých vil vám pošleme na vyžádání. Při týdenním pobytu je v ceně případný transfer z letiště a zpět.
Vila 1-3 - první řada u moře! Vila 4 a 5 - 40 m od moře, vila 6 a 7 - 60 m od moře.
Ubytování - apartmány: 6 apartmánů je situováno do 2 objektů, apartmány majVybaveníbazén, fitness, internet, klimatizace, krytý bazén, recepce, sauna, wellness

Popis lokality ubytování

Do 50 m od plážeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.