Mobilní domky Sirena Novigrad, Novigrad

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Novigrad
Název ubytování Mobilní domky Sirena Novigrad, Novigrad
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 008 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Vybavenív areálu najdete recepci, restauraci, terasu, bar, obchod a stánek s ovocem a zeleninou.Ubytování1/4+1 CLASSIC - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), denní místnost s roz¬kládacím lůžkem až pro 2 osoby.
1/4+2 SIRENA PREMIUM VILLAGE - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím lůžkem.
Mobilní domy jsou vždy vybaveny - sejf, krytá terasa, klima, vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, fén, Wi-Fi za poplatek, SAT-TV.Stravovánívlastní.

Popis lokality ubytování

Tipy- rodinné ubytování
- blízko ČR
- 5.a 6. osoba ZDARMAPolohamobilní domy se nacházejí v zeleném porostu, v kempu Sirena nedaleko Novigradu.Vzdálenost od centracca 1 km.InternetWi-Fi za poplatek.Parkováníano.Domácí zvířepouze u mobilních domků CLASSIC - cena 7 EUR/den.Plážoblázková, kamenitá.Vzdálenost od plážecca 200 m.Sport a zábavaanimační program pro děti i dospělé. Možnost využití sportovních hřišť u hotelu Maestral, tenisové kurty ( 17 ploch), sportoviště a zábava v centru Punto Mare. Cca 5 km do resortu je nový aquapark Istralandia.Příjezd a délka pobytudenně, min. 5 nocí.Za příplatekmožnost dokoupení cestovního pojištění včetně storna zájezdu od 24 Kč/osoba/den.Povinné poplatky na místěPovinná vratná kauce 100 EUR/domek slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení - platba na místě.Doprava na Jadranindividuální, možnost dokoupení zpáteční autobusové dopravy z ČR od 2100 Kč/osobu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.