Opatija - Belvedere Smart Selection depandance

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Opatija
Ubytování Belvedere Smart Selection depandance *
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, konferenční místnost, večerní hudba.

NEOMEZENĚ NÁPOJE K VEČEŘI !!!

Dítě do 12 let na přistýlce na předchozí vyžádání se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání.

PRO TERMÍN POBYTU 3.9.-10.9.2016 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 10 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 23.8.2016 DO 4.9.2016, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (TAKE BREAK 2016)

Dodatečně zjištěné informace : Depandance smart selection hotelu Belvedere má ideální polohu přímo na moři a přitom 500 metrů od centra města. Hotel má ústřední topení. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, telefon. Přistýlky jsou na vyžádání. V hotelu je 45 pokojů na mořskou stranu, z toho pouhých 8 pokojů má balkon, tudíž balkon nemůžeme zaručit. Pokojů do parku je 21 a balkony nemají.
Depandance se nachází přímo za hlavní budovou uprostřed krásného zeleného parku. Pokojů v depandanci je 29 a to do parku bez balkonu. Mají možnost přistýlky na vyžádání. Pokoje jsou s koupelnou a nemají SAT/TV, ani vysoušeč vlasů.
Klienti používají veškerých služeb hlavního hotelu, což je velká výhoda. Pouhých 150 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica a pouhých 5 minut chůze směrem do centra je kompletně vybavená dětská pláž Tomaševač. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha.
Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, která slouží na terase i jako á la carte, aperitiv bar, konferenční sál pro 60 osob, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, WI-FI připojení v recepci a v restauraci, vlastní parkoviště, parkování za poplatek. Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel zajišťuje večerní zábavní programy: hudební, taneční, různá vystoupení, show (červen-září). Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu. V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.
cca 3,50 EUR denně za slunečník a 3,50 EUR denně za lehátko
vlastní parkoviště - cca. 8 EUR na den za auto (platí se na místě), nelze ho předem rezervovat.
veřejné parkoviště tam je, ale stojí 1,5 EUR za HODINUTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.