Opatija - Belvedere Smart Selection hotel

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Opatija
Ubytování Belvedere Smart Selection hotel **
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Smart selection hotel Belvedere má ideální polohu přímo na moři a přitom 500 metrů od centra města. Hotel má ústřední topení.
Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, telefon. Přistýlky jsou na vyžádání. V hotelu je 45 pokojů na mořskou stranu, z toho pouhých 8 pokojů má balkon, tudíž balkon nemůžeme zaručit. Pokojů do parku je 21 a balkony nemají.
Depandance (viz další nabídka zájezdů) se nacházejí přímo za hlavní budovou uprostřed krásného zeleného parku. Pokojů v depandanci je 29 a to do parku bez balkonu. Mají možnost přistýlky na vyžádání. Pokoje jsou s koupelnou a nemají SAT/TV, ani vysoušeč vlasů. Klienti používají veškerých služeb hlavního hotelu, což je velká výhoda.
Pouhých 150 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica a pouhých 5 minut chůze směrem do centra je kompletně vybavená dětská pláž Tomaševač. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha.
Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, která slouží na terase i jako á la carte, aperitiv bar, konferenční sál pro 60 osob, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, WI-FI připojení v recepci a v restauraci, vlastní parkoviště, parkování za poplatek. Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel zajišťuje večerní zábavní programy: hudební, taneční, různá vystoupení, show (červen-září). Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu.
V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, konferenční místnost, večerní hudba.

NEOMEZENĚ NÁPOJE K VEČEŘI !!!

Dítě do 12 let na přistýlce (na předchozí vyžádání) v pokoji 1/2 MS se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání a možné pouze v pokojích na mořskou stranu.


PRO TERMÍNY POBYTU 2.7.-16.7. A 23.7.-6.8.2016 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15% Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 16.6. DO 26.6.2016, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „HOT DEAL 2016“)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.