Opatija - Belvedere Smart Selection hotel

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Opatija
Ubytování Belvedere Smart Selection hotel **
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 9 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: trezor na recepci , aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, televizní místnost, konferenční místnost, večerní hudba.

Neomezené nápoje k večeři !!!


Dítě do 12 let na přistýlce (ta je na předchozí vyžádání a možná pouze v pokoji 1/2 Standard MS) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Přistýlka - možná jen v 1/2 Standard mořská stana, na předchozí vyžádání.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU (TEBD) 20% !!!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU (EDB) 15% !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Dodatečně zjištěné informace : Hotel Smart Selection Belvedere má ideální polohu přímo u moře a přitom 500 metrů od centra města Opatije, kam lze dojít po promenádě (Lungo mare). Hotel má 5 pater, výtah. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, na mořskou stranu nebo do parku. Pokoje na mořskou stranu mají možnost přistýlky (na vyžádání), balkon má pouze 8 pokojů - tudíž balkon nemůžeme zaručit. Pokoje do parku nemají ani balkon ani možnost přistýlky. Všechny pokoje mají koupelnu, vysoušeč vlasů, LCD TV, telefon s přímou linkou, nově mají WI-FI.
Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci s terasou, která slouží i jako restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, WI-FI připojení v recepci a v restauraci, trezor na recepci, parkoviště (za poplatek), hotelovou pláž. Hotel má vnitřní bazén s mořskou vodou (8x5 m). Hotel zajišťuje hudební večery na terase - od začátku června do konce srpna 3x týdně, v ostatních termínech je živá hudba pouze ve čtvrtek. Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu. V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.
Pouhých 150 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica a 5 minut chůze směrem do centra je kompletně vybavená dětská pláž Tomaševač. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha.
-cca 3,50 EUR denně za slunečník a 3,50 EUR denně za lehátko
-vlastní parkoviště - cca. 8 EUR na den za auto (platí se na místě), nelze ho předem rezervovat.
-veřejné parkoviště tam je, ale stojí 1,5 EUR za HODINUTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.