Opatija - Belvedere Smart Selection hotel

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Opatija
Ubytování Belvedere Smart Selection hotel **
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Smart selection hotel Belvedere má ideální polohu přímo u moře a přitom 500 metrů od centra města Opatije. Hotel má 45 pokojů na mořskou stranu, z toho pouhých 8 pokojů má balkon - tudíž balkon nemůžeme zaručit. Pokojů do parku je 21 a balkony nemají.
Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, telefon. Přistýlka je možná na vyžádání a pouze v pokoji na mořskou stranu.
Pouhých 150 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica a 5 minut chůze směrem do centra je kompletně vybavená dětská pláž Tomaševač. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha.
Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, která slouží na terase i jako á la carte, aperitiv bar, konferenční sál, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, WI-FI připojení v recepci a v restauraci, parkoviště (za poplatek). Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel zajišťuje večerní zábavné programy: hudební, taneční, různá vystoupení, show (červen-září). Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu. V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: trezor na recepci , aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, televizní místnost, konferenční místnost, večerní hudba.

Neomezené nápoje k večeři !!!


Dítě do 12 let na přistýlce (ta je na předchozí vyžádání a možná pouze v pokoji 1/2 Standard MS) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Přistýlka - možná jen v 1/2 Standard mořská stana, na předchozí vyžádání.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU (TEBD) 20% !!!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU (EDB) 15% !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.