Ostrov Brač, Sutivan, apartmány Blanka

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Brač, Sutivan
Ubytování Apartmány Blanka
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ostrov Brač patří mezi největší dalmatské ostrovy. Jeho délka je 20 km a šířka 13 km, na Brači je 20 městeček. K nerušenému i aktivnímu odpočinku přispěje množství překrásných zálivů i zátok. Jedním ze známých symbolů ostrova je vyjímečná 500 m dlouhá oblázková pláž Zlatni rat na Bolu. Většina pamětihodností a zajímavostí ostrova je umístěna ve vnitrozemí, dostupné z většiny letovisek. Za zhlédnutí stojí největší hora Vidova Gora (778m), překvapí Vás borové lesy na 26% procentech ostrova, i opravdová horská scenérie. Předností destinace jsou především nádherné pláže, hojnost středomořského rostlinstva v oblasti letovisek a hotelů, moderní hotely, apartmány, soukromé domky a vily. Velká je také nabídka sportovního vyžití: výuka a provozování windsurfingu, jachtinku, potápění aj. Malebné Městečko Sutivan se nalézá 7 km západně od trajektového přístavu a současně hlavního města Brače Supetaru a 13 km od Splitu. Lemují ho 3,5 km dlouhé, na sebe navazující oblázkové pláže. Ty nejsou zdaleka tak obležené turisty jako jiná místa, dokonce nebývá žádný problém najít si místečko nebo plácek jen tak sami pro sebe. Služby zde najdete na stejné úrovni jako na pevnině. Městečko Sutivan je kromě pěkných a upravených pláží zajímavé svou historickou minulostí. Najdete zde řadu dochovalých staveb, ale také moderně upravené přístaviště s řadou kaváren, restaurací, obchůdků a jiných zajímavostí. Sportovně založení hosté mohou přímo v Sutivanu využít nabídky "sportovního centra" se širokou nabídkou různorodých aktivit. Brač - Sutivan je také vhodný pro cyklistiku, ať už amatérskou nebo profesionální. V průběhu léta se na Sutivanu pořádají četné koncerty, výstavy, a duchovní akce. Podnebí je zde příjemné. Vila Blanka, která byla v loňském roce vyhlášena jako nejhezčí v Sutivanu leží přímo v jeho srdci, 150 m od moře, 200 m od nejbližší pláže. Obchod i zelenina jsou vzdálené 30 metrů, kavárna s cukrárnou 10 metrů, různé stánky s upomínkovými předměty asi 20 metrů.

Popis stravování

Stravu můžeme zajistit v některé z doporučených místních restaurací.

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitApartmány jsou 5 až 6-ti lůžkové, s jednou až dvěma ložnicemi, (5 základních lůžek + přistýlka).StravováníVlastní. Je možnost zajištění stravy v některé z blízkých restaurací dle přání zákazníka.Možnosti vyžitíMožnost různých výletů po okolí, kulturní akce, krásné pláže.

Popis lokality ubytování

PolohaApartmánový dům se nachází přímo v centru městečka Sutivan v okrasné zahradě. Od nejbližší pláže je vzdálen 200 metrů.Typ ubytováníLuxusní a udržovaná vila rodinného typu za "lidovou" cenu.Vybavení pokojůPlně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Každý apartmán má klimatizaci, vlastní sociální zařízení vč. pračky (ap. č.1 má dokonce 2 koupelny s WC) a prostornou venkovní terasu s houpačkou a krásným, zastíněným výhledem do zahrady.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.