Ostrov Šolta, Maslinica, apartmány Stanka

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Šolta, Maslinica
Ubytování Apartmány Stanka
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Středně velký ostrov Šolta (15 km jihozápadně od Splitu) je díky své panenské přírodě jedním z nekrásnějších chorvatských ostrovů. Šedesát kilometrů dlouhé pobřeží Šolty je protkáno bezpočtem okouzlujících zátok a pláží, v jeho blízkosti se nachází také řada menších ostrůvků. V současnosti má Šolta asi 1500 stálých obyvatel sídlících v několika vesnicích. Od pevniny je ostrov oddělen úzkou úžinou - Splitska vrata. Průměrná teplota na ostrově Šolta během léta přesahuje 30 stupňů Celsia a počasí je zde velmi stabilní (velmi příjemné podmínky pro teplomily). Malá rybářská osada Maslinica je bezpečným přístavem a ubytováním na západním pobřeží ostrova Šolta. Pobřeží v její blízkosti je členěné do malých zátok (Poganica, Tepli bok, Šoškova) s příjemnými oblázkovými plážemi. Silnicí je spojena s ostatními osadami na Šoltě. Zátoka je velmi dobře chráněna před větry, proto je vhodná pro kotvení lodí - můžeme tedy doporučit hostům, kteří se během dovolené "změní" v námořníky. Místní obyvatelé jsou tedy odjakživa "svázáni" s mořem, proto zde najdete širokou a různorodou nabídku všech "Darů moře". Apartmánový dům Stanka najdete v nejmalebnější části střediska Maslinica. Dům stojí na klidném místě s krásným výhledem ve vzdálenosti asi 80 metrů od moře a 200 metrů od centra městečka. Přístup k moři i do centra městečka je pozvolný, bez schodů či dalších překážek, proto je tento apartmánový dům vhodný pro rodiny s dětmi i starší spoluobčany. Ubytování v apartmánech Stanka je zárukou Vaší spokojenosti i kvalitní dovolené na Šoltě.

Popis stravování

Možno objednat stravu v místní doporučené restauraci.

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitNajdete zde dvou až čtyřlůžkové kvalitně a moderně zařízené apartmány.StravováníVlastní nebo v některé z místních restaurací. Můžeme Vám například dohodnout stravování (i na zkoušku) v některé z místních restaurací, až poté se rozhodnete, zdali budete dále využívat jejich služeb.Možnosti vyžitíŠiroká nabídka výletů po okolí, různé kulturní akce, aj.

Popis lokality ubytování

PolohaDům stojí na klidném místě s krásným výhledem ve vzdálenosti asi 80 metrů od moře a 200 metrů od centra městečka. Typ ubytováníKvalitně zařízený dům rodinného typu v klidné části .Vybavení pokojůApartmány jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a balkonem. Samozřejmostí je také ložní prádlo a ručníky, klimatizace, TV + SAT (vše zahrnuto v ceně pobytu). Každý apartmán má samostatnou ložnici s manželským dvoulůžkem, v obývacím pokoji je gauč vhodný pro další 2 osoby.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.