Penzion Radoš - studia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Omiš, Duće
Ubytování Penzion Radoš - studia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 249 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: luxusní studia 20 m od pláže.

DUĆE je malá osada ležící 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k příjemnému posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav.

Ubytování:
moderní tříposchoďový dům s výhledem na moře a ostrov Brač se nachází pouhých 20 metrů od písečné pláže, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Svým vybavením a výbornou polohou nedaleko centra města Omiš, je vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Ubytování ve 2 – 3 lůžkových, velmi hezky zařízených studiích v prvním a druhém patře.
STUDIO 1/2 - pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon nebo balkon směr moře.
STUDIO 1/3 - pokoj s manželskou postelí, jedním lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon.

Parkování: zdarma, přímo u domu.

Stravování: vlastní, možnost dokoupení stravování nedaleko vily.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.