Perly a poklady Chorvatska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Kaštela
Název ubytování Chorvatsko - poznávací zájezd (Kaštel)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Pojeďte s cestovní kanceláří Vega Tour poznat chorvatskou kulturu, historii, ale také současnost. Vycestujte s námi na nádherný poznávací zájezd do země plné zážitků - Chorvatska.

Chcete se vyhnout přeplněným plážím? Užívat klidu na bezpečné dovolené a zároveň toho také spoustu poznat? Neomezujte se na jedno místo během Vaší dovolené, poznejte jedny z největších pokladů této země. Ať už to budou historické památky ze seznamu UNESCO, jedny z nejkrásnějších národních parků Krka a Plitvice nebo tzv. “perla Jadranu“ Dubrovník, to vše a ještě víc si můžete užít s naším poznávacím zájezdem do Chorvatska.
Nechte si naservírovat pravé kalamáry, balkánskou pljeskavicu, nalít trochu červeného nebo bílého vína, povozit se na lodičce a odvézt výborný olivový olej. Zkrátka, pojeďte s námi ochutnat Chorvatsko!

UBYTOVÁNÍ a STRAVA:
Hotel Resnik ** (Kaštel Štafilić) - ubytování s polopenzí (snídaně, večeře formou bufetu) ve dvoulůžkových pokojích (jiný typ pokojů na vyžádání) se spojenými nebo oddělenými postelemi, balkonem, WC, sprchou a TV. Wi-Fi zdarma. Hotel má klimatizovanou restauraci, vlastní hotelovou pláž, hotelový bar, tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, hřiště na házenou.

Cena zahrnuje

Vstupné do NP Krka, plavba lodí Skradin – Krka
Vstupné do pevnosti Klis
Místní průvodce v Dubrovníku (česky hovořící)
Vstupné do NP Plitvická jezera
1 místo v autobuse, dopravu
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (4 noci)
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Delegát/zástupce/průvodce (během celého pobytu)

Cena nezahrnuje

Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
Vše ostatní co není uvedeno v popisu: cena zahrnuje.
Příplatek za neobsazené lůžko 1.000 Kč

Nástup / Výstup
Praha14:30
Jihlava15:30
Brno17:30
Mikulov18:30

Příjezd do Chorvatska v ranních hodinách. Návrat do ČR během ranních/dopoledních hodin.

* Nástupy možné také z jiných měst ČR. Na vyžádání u cestovní kanceláře.
** Časy odjezdu jsou pouze orientační a budou upřesněny v odbavení.


Program
DEN 1: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

DEN 2: Během dopoledne příjezd do Chorvatska – Kaštel Štafilić. Ubytování v hotelu a volný čas u moře. Podvečerní přejezd do městečka Solin, bývalého hlavního města římské provincie Dalmácie a rodiště císaře Diokleciána. Návštěva vesničky Klis nad Splitem a jeho pevnosti – večerní panorama Splitu s výhledem na celé město, ostrovy Šolta a Brač. Přejezd do hotelu.

DEN 3: Další den nás po snídani čeká návštěva města Šibenik, které leží na ústí řeky Krky s katedrálou sv. Jakova, zapsanou na seznamu UNESCO. Možnost návštěvy pevnosti sv. Mihovila. Následně přejedeme do městečka Skradin, kde se nalodíme a poplujeme do jednoho z nejkrásnějších národních parků Chorvatska - Krka. V odpoledních hodinách návrat zpět se zastávkou v Trogiru, jehož centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Přejezd na večeři do hotelu.

DEN 4: Během celého dopoledne pobyt u moře. Odpoledne pojedeme na výlet do Splitu. Projedeme městem, uvidíme slavný stadion Poljud a navštívíme centrum a splitskou Rivu, kde uvidíme největší chorvatský přístav a Diokleciánův palác (možná individuální návštěva). Návštěva místních trhů a individuální program. Večerní přejezd zpět do hotelu.

DEN 5: Další den našeho zájezdu nás čeká přejezd do Dubrovníku – perly Jadranu. Prohlídka města a památek s místní průvodkyní. Možná návštěva hradeb, výjezd lanovkou na horu Srdj s nádherným panorama celého Dubrovníku. Odpolední návrat do Kaštelu. Po cestě možnost nákupů v Bosně a Hercegovině (Neum), zastávka na panorama Baćinských jezer a podvečerní návštěva města Makarská – centra Makarské riviéry. Průjezd unikátním tunelem Sveti Ilja v pohoří Biokovo. Návrat do hotelu.

DEN 6: Po snídani pobyt u moře. V poledních hodinách odjezd do nejznámějšího národního parku Plitvická jezera (UNESCO) s krasovými jezery navzájem propojenými průtoky a s více než 140 vodopády. Ve večerních hodinách odjezd do České republiky.

DEN 7: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.