Podaca penziony

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie
Ubytování Podaca penziony
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 446 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Zájezdovým autobusem.
Cena nezahrnuje: Příplatky:

- 1 osoba na pokoji +350,- Kč/den v 7+8 měsíci, +200,-Kč/den v 6+9 měsíci

- povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.Pojištění: kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./denChorvatská polopenze v restauraci á 2.980,-Kč/os. (nápoje k večeři nejsou v ceně).
Slevy: - dítě do 5 r. bez služeb, pouze doprava = 2.600,-Kč

- dítě do 12 r. (se 2 dospělými osobami) na přistýlce (3.-6.lůžko) = -1.000,-Kč/os.

- dospělá osoba na přistýlce = -500,-Kč/os.

Popis stravování

Stravování: Vlastní nebo chorvatská polopenze v restauraci á 2.980,-Kč/os. (nápoje k večeři nejsou v ceně)

Popis ubytování

PopisPODACA – klidnější letovisko, které se rozprostírá na Makarské rivieře, pod skalním masivem Biokovo, 2 km jihovýchodně od letoviska Zaostrog a 4 km od kouzelného střediska Gradac. Městečko nabízí návštěvníkům vše, co potřebují k prožití pohodové dovolené. Jsou zde tři pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, lemované borovicemi.

V dolní části Podaci je možné navštívit nový kostel Gospe od pohođenja (Zvěstování Panny Marie), vybudovaný po zemětřesení v roce 1962, či malé přístaviště využívané zejména turistickými loděmi.UbytováníPenziony Nela, Andělko, Radmila a okolí

- cca 150 m od pláže. Penziony jsou v sousedství. Ubytování je v přízemí, 1. a 2. patře. Ubytování ve 2 – 3 lůžkových pokojích, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout nebo 4 – 5 lůžkových apartmánech.

Možnost společného posezení na velké terase. Naprostá většina pokojů má terasu nebo balkón.

Lůžkoviny jsou součástí vybavení pokojů, věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou.Další informaceV dolní části Podaci je možné navštívit nový kostel Gospe od pohođenja (Zvěstování Panny Marie), vybudovaný po zemětřesení v roce 1962, či malé přístaviště využívané zejména turistickými loděmi.

Možnost výletů: Dubrovník; Makarská; Gradac; Zaostrog; ostrovy Hvar, Pelješac; Korčula; Medugorje; Mostar. Nabídka je orientační.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.