Poreč - Lanterna - Solaris Naturist Resort pavilony

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Lanterna
Název ubytování Solaris Naturist Resort pavilony ***
Typ ubytování Pavilóny
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 130 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex Naturist Resort Solaris se nachází na zalesněném poloostrově, cca 12 km severně od Poreče a je obklopen zelení. Nudistické centrum Solaris je jedno z prvních v Chorvatsku.
Nabízíme zde apartmány bez stravy (viz další nabídka zájezdů) a pokoje s polopenzí v pavilonech.
Pokoje Superior mají velikost cca 21 m2 (včetně balkonu), SAT/TV, telefon, balkon, sociální zařízení. Pokoje typ A1 mají klimatizaci, pokoje typ A jsou bez klimatizace.
Hosté mají k dispozici restauraci, obchod (100 m vzdálený), restaurace á la carte, bary, internetový koutek (za poplatek). Dále venkovní bazén se sladkou vodou, bar u bazénu.
Pláže jsou skalnaté a štěrkové, vzdálené cca 50 m. Je zde přírodní chládek. Vchod do moře je částečně přizpůsoben invalidům. Na pláži je dětské pískoviště. Ke sportovnímu a zábavnímu vyžití slouží gymnastika, aquaerobik, aerobik, cyklistické stezky, plážový volejbal. Dále večerní animační programy, živá hudba. Pro děti je zde dětské hřiště, škola plavání, mini klub, mini olympiáda, animační programy, hry pro děti, sportovní možnosti pro děti.
Další sportovní možnosti jsou v blízkosti hotelu (cca 500 m): sportovní centrum, potápěčské centrum, minigolf, stolní tenis, velká nabídka vodních sportů, půjčovna jízdních kol.
WI-FI v prostoru na recepci zdarma.

Poloha: do 300 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, aperitiv bar, restaurace a lá carte, obchod s potravinami, dětský klub, dětské hřiště, bar u bazénu.

Sport a zábava: stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, ranní gymnastika, aerobic, nordic walking, gymnastika, cyklistika, škola plavání, jízdy na koni, půjčovna jízdních kol, kuželky, tenisové dvorce, půjčovna šlapadel, jízdy na banánu, sportovní centrum, jogging, vodní sporty, minigolf, potápění, stolní tenis.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!


Dítě do 14 let přistýlka (na předchozí vyžádání) se 2 dospělými osobami v pokoji Superior typ A1 - ZDARMA !!!


Neomezené nápoje k večeři !!!Animace v resortu v červnu a v září jsou v menším rozsahu než v hlavní sezóně.
Domácí zvířata nejsou povolena!!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.