Poreč - Špadići - Park Laguna apartmány

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Špadiči
Ubytování Park Laguna apartmány ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 375 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány se nachází v borovém háji v blízkosti hotelu Laguna Park. Apartmány jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové s možností přistýlky. Čtyřlůžkový apartmán má 2 ložnice. Každý apartmán má ložnici(e), denní místnost s gaučem (přistýlka), kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, terasu. Klienti využívají všech služeb hotelu Laguna Park. Klienti si mohou přikoupit polopenzi (švédské stoly) včetně neomezených nápojů k večeři (informace o ceně v CK). Ostatní informace o službách jsou stejné jako u village Laguna Park. Hosté mohou využívat bezplatné WI-FI připojení k internetu v hale hotelu Laguna Park.

Poloha: do 400 m od moře

Vybavení: cukrárna, bazén venkovní sladká voda , bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, obchod s potravinami, obchod se spotřebním zbožím.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna sportovních potřeb.

Možnost připlacení stravování - polopenze se podává v hotelu Laguna Park ve formě švédských stolů, polopenze se musí objednat předem a ne až na místě, a to na celý pobyt klienta a pro všechny osoby v apartmánu.

Polopenze dítě do 4 let - ZDARMA !!!


Přistýlka je rozkládací pohovka (gauč).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.4.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!! Sleva platí pouze pro pobyty v termínech do 8.7.2017 !


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.