Port 9 Apartments (ex Korkyra Gardens)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Korčula
Název ubytování Port 9 Apartments (ex Korkyra Gardens)
Typ ubytování Apartmá
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně a večeře formou budeftu nebo programu light all inclusive v restauraci sousedního hotelu Port 9 Island Family Resort.

Popis ubytování

Druh ubytováníApartmáDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu92 apartmánů (ve 23 vilkách po 4 apartmánech), vstupní hala s recepcí společná s hotelem Bon Repos, aperitiv bar, směnárna, taneční terasa. Na terase venkovní bazén s lehátky a slunečníky za poplatek.Sportovní vyžitíZdarma: venkovní bazén hotelu Bon Repos. Za poplatek: tenis, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, škola plachtění a surfování.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu vybrané alkkoholické a nealkoholickké nápoje místní výrooby (po dobu podávání oběda a večeře)Popis pokojůAP1: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, oddělená ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, klimatizace, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa. AP2: viz AP1, 2 oddělené ložnice.

Popis lokality ubytování

PlážOblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaV bezprostřední blízkosti hotelu Bon Repos, cca 100 m od pláže a cca 2 km od historického centra Korčuly.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.