Rabac - Oliva kemp mobil home (s polopenzí)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Název ubytování Oliva kemp mobil home (s polopenzí) ***
Typ ubytování Mobilhome
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 811 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kemp Oliva se nachází přímo u moře v zátoce Maslinica, ve stínu olivovníků, při příjezdu do Rabacu. V naší nabídce jsou mobilní chaty pro 4-5 osob. Při ubytování s polopenzí je možné obsadit mobilní chatu též 2-4 osobami, možnost ubytování s polopenzí pouze v některých termínech - viz. ceníková tabulka.
Skladba pro 4 osoby: 2 ložnice po 2 lůžkách, denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem tvoří jednu jednotku; v kuchyni je elektrický vařič - 2 ploténky na vaření, lednice bez mrazáku! Dále mají sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci.
Skladba pro 5 osob je stejná jako pro 4 osoby, jen je pátá osoba na gauči v denní místnosti. Mobilní chaty DE LUXE mají 2x sociální zařízení a velikost asi 32 m2 a mohou být obsazeny až 6 osobami.
Pláže jsou oblázkové (větší oblázky) s pozvolným vstupem do moře. V areálu kempu je recepce, restaurace a pizzerie, dětské hřiště, v blízkosti je supermarket a obchůdky. Komplex zajišťuje animaci pro děti i dospělé v termínech od května do poloviny září. Večerní hudba u hotelu Hedera a u pizzerie. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, fitness centrum, hřiště pro míčové hry, vodní sporty. Možnost připojení k internetu za poplatek.

Poloha: do 600 m od moře

Vybavení: směnárna, pizzerie, restaurace a lá carte, terasa, dětské hřiště, supermarket, recepce centrální, večerní hudba.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

Uvedená cena je za 1 osobu od 15 let.

DÍTĚ DO 6 LET NA ŘÁDNÉM LŮŽKU - ZDARMA !!!


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.4.2017 SLEVA 5% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.