Šlágr Dovolená - Hotel Luka - Dotované pobyty 50

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Dugi Otok, Luka
Ubytování Hotel Luka
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů (Mendula a Oliva) a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je dostupný trajektem ze Zadaru.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, SAT TV, vlastní soc. zařízení, část pokojů s balkonem a orientací na moře.

Pláž
přímo u hotelu, prostorná betonová pláž s malou a velkou skluzavkou do moře, vstup do vody přímo z pláže nebo po žebříku. Podél pobřežní zátoky jsou přírodní oblázkové a kamínkové pláže s dostatkem soukromí a klidu ve vzdálenosti cca 100 až 400 m.

Sport a zábava
Program s umělci Šlágr TV, prostranství na volejbal, petanque, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, basketbalový koš, skluzavky do vody, houpačky.

Zajímavosti a informace

Popis stravování

Stravování PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně kontinentální, obědy a večeře výběrem z menu, k obědu a večeři jeden alkoholický (pivo nebo víno) a jeden nealkoholický nápoj.

Popis ubytování

PopisDugi Otok je největší z ostrovů severní Dalmácie s necelými 2.000 obyvateli. Vápencový hřbet spolu s úrodnou krasovou plošinou se táhne podél celé délky ostrova s nejvyšším vrcholem Vela Straža (338 m n. m.). Jihozápadní strana je strmá a skalnatá, zatímco další části pobřeží s množstvím malých zálivů a zátok (Soliščica, Sakarun, Pantera a Telaščica) se mírně svažují k moři. Na ostrově se nevyskytují žádné vodní toky ani prameny. Severovýchodní pobřeží lemují četné ostrůvky. Na vrcholcích hor se nacházejí i pozůstatky illyrských opevnění. Dugi Otok láká převážně svými mimořádně krásnými plážemi s výbornými podmínkami pro všechny vodní sporty včetně windsurfingu a jachtingu. V obci Božava se nachází prestižní potápěčská škola. Zdejší vody skýtají také možnost bohatých úlovků ryb a plodů moře. Lákadlem je i blízkost Kornatských ostrovů (národní park Kornati), které jsou magnetem pro všechny milovníky nedotčené přírody v tomto jedinečném ostrovním labyrintu.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceDUGI OTOK = RÁJ NA ZEMI
Jen těžko by jste na chorvatském pobřeží hledali tak romantické a klidné místo. Zadarský ostrov DugiOtok Vám ukáže spoustu zázraků. Dugi Otok znamená v překladu Dlouhý ostrov a je největším ostrovemv zadarském regionu 52 km dlouhým a táhnoucím se podél jaderského pobřeží od severozápadu najihovýchod. Na ostrově je několik vesnic jako například Luka či Sali. Všechny obce jsou mezi seboupropojeny cestou a po ostrově lze bezproblémově cestovat autem.Ostrov je spojen se Zadarem lodním trajektem (Zadar - Brbinj), který převáží také osobní vozya to několikrát denně. Trajekt pluje cca 1,5 hodiny. Se Zadarem je rovněž spojen rychlou raketovoulodí (Zadar – Sali), která pluje cca 30 minut a převáží pouze osoby.

Dugi Otok je rájem pro klidnou dovolenou a je východiskem pro překrásné výlety do národních parkůKornati a Telaščica, kde Národní park Telaščica je dokonce součástí Dugeho Otoku. Klienti, kteří sizakoupí u cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS pobyt na Dugem Otoku (v hotelu Luka či privátníchpokojích) včetně autobusové dopravy, mají zajištěn transfer lodí přímo k hotelu Luka.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.