Sveti Filip I Jakov - Croatia apartmány

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast, Sv. Filip I Jakov
Ubytování Croatia apartmány ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 193 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Turistický komplex hotelu Alba a apartmánů Croatia se nachází v klidném prostředí, přímo u moře v zeleni. Leží na pobřeží Pašmanského kanálu na cestě mezi Zadarem a Šibenikem. Od centra městečka je vzdálen cca 500 m, od města Biograd na Moru cca 3 km.
Apartmány Croatia mají kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, SAT/TV, telefon, WI-FI připojení k internetu, klimatizaci, terasu nebo balkon. Typy apartmánů:
1/3 „B“ - velikost cca 27,5 m2, ložnice se 2 lůžky (v některých apartmánech jsou francouzská lůžka), denní místnost s kuchyní a 1 lůžkem (gauč), terasa asi 5,6 m2, nachází se asi 100 m od moře
1/4 „C“ - velikost cca 39 m2, ložnice se 2 lůžky, denní místnost s kuchyní a 2 lůžky (rozkládací gauč=francouzské lůžko), balkon/terasa 6,6 m2, nachází se od 50 do 100 m od moře
1/5 „D“ - velikost cca 35 m2, 2 ložnice po 2 lůžkách, denní místnost s kuchyní a jedním lůžkem (gauč), terasa/balkon7 m2, nachází se asi 100 m od moře
1/6 „E“ - jednopodlažní - velikost cca 47 m2, 2 ložnice po 2 lůžkách, denní místnost s kuchyní a 2 lůžky, balkon
1/6 „E“ - dvoupodlažní - velikost cca 70 m2, v přízemí je denní místnost s kuchyní a 2 lůžky (rozkládací gauč), balkon. V patře jsou 2 ložnice po dvou lůžkách, sociální zařízení, podkrovní (střešní) terasa. Apartmány 1/6 se nachází asi 100 m od moře.
Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, terasa, samoobsluha, ambulance. Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, přírodní kamenité, vzdálené cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je restaurace s taneční terasou, kde se konají zábavné večery. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, škola potápění a další vodní sporty. Sportovní program pro děti a dospělé, mini-klub pro děti 4-12 let v ranních a odpoledních hodinách, večerní program pro děti: mini disco.

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: dětská herna.

Sport a zábava: tenisové dvorce, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, škola potápění.

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=5 v termínech do 10.6. a od 9.9.2017 a se slevou 7=6 v termínech 10.6.-24.6. a 26.8.-9.9.2017 !!! Slevy se sčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Možnost přikoupení stravy - snídaně nebo večeře - podává se formou švédských stolů v hotelu Alba.

Přistýlka je na vyžádání a možná pouze v apartmánu 1/6 typ E.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.