Tučepi - Makarská riviéra, vila Marin

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Tučepi
Název ubytování Vila Marin
Typ ubytování Apartmánový dům
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Věhlasné turistické středisko Tučepi leží asi 3 km jižně od Makarské a má silniční i lodní spojení se všemi evropskými centry. Vyniká mimořádně bohatou a rozmanitou vegetací. Nachází se pod srázy pohoří Biokova a patří spolu s Brelou mezi nejznámější střediska Makarské riviéry. Čekají Vás zde nádherné oblázkové pláže rozprostírající se v délce více jak 3 km. Tučepi jsou jedny z nejžádanějších středisek Jadranu. Výhodná poloha, která chrání Tučepi hradbou Biokova, je zárukou největšího počtu slunných dnů v Dalmácii, moře a vzduch jsou ekologicky čisté. Díky tomu patří Tučepi k evropské špičce a dovolená v Tučepi k těm nejkrásnějším zážitkům. Vila Marin stojí v klidné části letoviska Tučepi, obklopená zelení, olivovým hájem. Promenáda je vzdálená pouhých 200 m. Objevíte zde mnoho stánků s upomínkovými předměty, místní umělce i širokou nabídku služeb a sportovního vyžití. Na vile jsou k dispozici 2,3,4 lůžková apartmánová studia. Ke každému náleží vlastní kuchyň, sociální zařízení, balkon (většina s pohledem na moře). Studia jsou moderně zařízena. Wi-Fi připojení, klimatizace, LCD TV se satelitem v ceně jsou samozřejmostí. Díky bezproblémovému přístupu po rovině k moři je dovolená vhodná pro hosty všech věkových kategorií i rodiny s dětmi.

Popis stravování

Možnost přiobjednání polopenze, dětské polopenze, snídaně formou švédských stolů a večeře výběr ze 3 jídel.

Popis ubytování

Dispozice ubytovacích kapacitNa této Vile jsou k dispozici dvoulůžková, třílůžková i čtyřlůžková apartmánová studia. Každé studio je vybavené vlastní kuchyňkou, soc.zařízením a balkonem, většina s pohledem na moře. Studia jsou moderně zařízena, vybavena klimatizací a televizí se satelitem (vše je již započítáno v ceně).Vybavení apartmánůVlastní soc. zařízení, klimatizace, TV + SAT, vybavený kuch. kout, balkon, většina s výhledem na moře.StravováníVlastní, v plně vybavené kuchyni, nebo Vám můžeme stravu zajistit v kvalitní restauraci "Slatine" na promenádě v Tučepi ve vzdálenosti 4 až 5 minut chůze od Vily Marin za cenu 2.350,- Kč/os. a týden. Dětská polopenze se účtuje 1.570,- Kč. Snídaně je formou švédských stolů, večeře pak výběrem ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo a salát).

Popis lokality ubytování

Typ ubytováníModerní a velmi příjemné ubytování v Tučepi za lákavou cenu - to je ubytování na Vile Marin. Tato nově postavená apartmánová Vila je moderně a účelně zařízena - kategorie *** + s prostornými apartmány včetně kuchyňského koutu a vlastního sociálního zařízení. Apartmány jsou vybaveny vším, co potřebujete k prožití příjemné dovolené v Tučepi.PolohaUmístění Vily Marin je výhodné pro všechny hosty i všechny věkové kategorie a to díky bezproblémovému přístupu k moři (po rovině). Dům stojí ve velice klidné části letoviska Tučepi, obklopený zelení, přitom na promenádu se dostanete po 200 metrech. Pod vilou, směrem k moři, roste olivový háj, přes který vede cesta na promenádu a pláže.Možnosti vyžitíPo krásně upravené promenádě se můžete vydat podél moře do Makarské – asi 1 hodinu chůze nebo do Podgory – asi 30 minut chůze. Určitě se přitom nebudete nudit neboť na celé promenádě v Tučepích objevíte spoustu zajímavých stánků s turistickými předměty, různé místní umělce či nejširší nabídku všech služeb a sportovních činností.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.