Umag - Polynesia bungalovy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Umag
Ubytování Polynesia bungalovy ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha: do 500 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, pizzerie, trezor na recepci , obchod s občerstvením, bazén dětský, kavárna, terasa, dětský klub, café bar, ambulance, internetový kout, supermarket, parkování.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, jogging, stolní tenis, střelnice, boccia, streetball, tenisové dvorce, půjčovna lodiček, windsurfing, půjčovna skútrů, půjčovna šlapadel, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, jízdy na koni, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, škola tenisu.

Dětská postýlka (pro děti do 3 let - na předchozí vyžádání) - ZDARMA !

Stravování lze dokoupit - formou švédských stolů, polopenzi musí čerpat všechny osoby v apartmánu. Dítě do 5 let - zdarma.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% !!!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Typy bungalovů : Středisko Polynesia se nachází cca 3 km od centra města Umag, v oblasti Katoro, je umístěno v borovicovém háji v zeleni, podél mořského pobřeží. Nabízíme zde ubytování v apartmánech (viz další nabídka zájezdů) a bungalovech. Všechny mají TV, telefon, sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, terasu nebo balkon.
1/2 BGW - cca 17 m2, denní místnost se 2 lůžky, terasa
1/4 BGW - cca 30 m2, ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 lůžky (gauč), terasa
1/5 BGW - cca 33 m2, ložnice se 2 lůžky, ložnice s lůžky v podroví, denní místnost s rozkládacím gaučem
Ve středisku je centrální restaurace, snack bar, restaurace á la carte, fast food, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén - oba dva se sladkou vodou (lehátka u bazénu zdarma - omezený počet). V blízkosti jsou různé stánky, obchody, supermarket, směnárna, bankomat, infocentrum. Středisko zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti od 5 do 12 let je zde mini-klub. Středisko zajišťuje hudební večery s živou muzikou a různá vystoupení. V blízkosti jsou diskotéky.
Internetový koutek je k dispozici na recepci i WI-FI - za poplatek.
Pláže jsou částečně kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, vzdálené cca 100-500 m. Na pláži jsou tobogány, snack bar.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu (nachází se v blízkosti, 14 otevřených a 2 kryté dvorce), plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází několik hřišť pro míčové hry včetně samostatné cvičební plochy pro aerobik, zumbu apod., jezdecké centrum, minigolf. Jezdí zde vláček do města Umag a zpět.
Na konci pláže je speciální pláž pro psy. Upozorňujeme, že pláž FKK zde byla zrušena.
Upozornění: v 1/2 BGW nelze dětská postýlka - BGW jsou příliš malé.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.