Vila Barbara (autobusem)

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Brač, Supetar
Ubytování Vila Barbara (autobusem)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (420 Kč/den) nebo samostatné večeře (280 Kč/den) v blízké restauraci Neven.

Popis ubytování

Ubytování(S 2+1 B) – moderní nadstandardně zařízená dvoulůžková studia s manželskou postelí a možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, dvojvařičem, ledničkou, sprchou, WC, klimatizací, TV-SAT a balkonem.
(AP 2-4 B/T) – apartmán pro dvě až čtyři osoby se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice, obývací části, kde je umístěn rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňský kout se základním vybavením pro vaření a stolování a dvojvařičem. Součástí apartmánů je koupelna, WC, klimatizace, TV-SAT a balkon nebo terasa.Sport a zábavaVodní sporty na pláži, půjčovna aut, skútrů a jízdních kol, možnost fakultativních výletů po ostrově i na pevninu (vše za poplatek). Vyžití v blízkém centru města.

Popis lokality ubytování

PolohaDvouposchoďová vila se nachází cca 100 m od nejbližší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Můžete také navštívit i další pláže v blízkém okolí. Centrum Supetaru se spoustou obchodů a restaurací najdete ve vzdálenosti cca 200 m. Objekt disponuje Wi-Fi připojením.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.