Vodice - Flora a Madera depandance

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Šibenická oblast, Vodice
Ubytování Flora a Madera depandance ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 931 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex hotelu Imperial se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města. Komplex se skládá z hlavní budovy hotelu, vil Imperial (Regina, Marina, Luisa a Ana) - viz další nabídka zájezdů, depandancí Flora a Madera a navazujícího kempu, kde jsou umístěny nové mobilní chaty. Hosté vil a depandancí využívají všech služeb hotelu Imperial.
Vily - naše CK nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, převážně s balkonem (nemají klimatizaci).
Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, samostatná restaurace s barem pro all inclusive light, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, kongresový sál, 2 menší kongresové sály, prodejna se suvenýry, v letních měsících pivnice na terase v přízemí hotelu, hudební a zábavné večery na terase hotelové restaurace. Hotel má venkovní bazén s teplou mořskou vodou, terasou a snack barem s občerstvením, dětský bazén. Dále je zde sauna, fitness, masážní studio, kadeřnický salón. Hotel pořádá v letních měsících sportovně-rekreační animaci pro děti a dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště. Pláž je přímo před hotelem cca 500 m dlouhá, oblázkovo písčitá s pozvolným vstupem do moře, s betonovými platy na slunění. Na pláži je snack bar a koktejl bar. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, vodní sporty. Přímo v hotelu je půjčovna kol, neboť hotel je zařazen do evropského řetězce hotelů vhodného pro cyklisty. V blízkosti hotelu je potápěčský klub se školou potápění.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský, restaurace a lá carte, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, sauna, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, konferenční místnost, masážní salón, večerní hudba, bar na pláži.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění, vodní sporty, škola potápění, fitness studio.

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!


Druhé dítě do 7 let bez lůžka (spí s rodiči) - ZDARMA !!!


WI-FI připojení k internetu v hlavní budově hotelu Imperial (vstupní hala) - ZDARMA !!!
Možnost příplatku plné penze nebo all inclusive light.

All inclusive light: zahrnuje plnou penzi - vše švédský stůl, nápoje u obědů a večeří (šťávy z automatu, točené pivo, domácí víno).

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínu 16.9.-23.9.2017 ! Slevy se sčítají.
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.12.2016 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 30 % !!! Slevy se sčítají.
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! Slevy se sčítají.
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Slevy se sčítají.
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.