Vodice - Imperial Ville depandance (villas Ana, Luisa, Marina)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Šibenická oblast, Vodice
Název ubytování Imperial Ville depandance (villas Ana, Luisa, Marina) ***
Typ ubytování Pavilóny
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex hotelu Imperial se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města. Komplex se skládá z hlavní budovy hotelu, vil Imperial (Regina, Clara, Marina, Luisa a Ana), depandancí Flora a Madera a navazujícího kempu, kde jsou umístěny nové mobilní chaty. Hosté vil a depandancí využívají všech služeb hotelu Imperial.
Vily - naše CK nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, převážně s balkonem (nemají klimatizaci).
Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, samostatná restaurace s barem pro all inklusive light, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, kongresový sál, 2 menší kongresové sály, prodejna se suvenýry, v letních měsících pivnice na terase v přízemí hotelu, hudební a zábavné večery na terase hotelové restaurace.
Hotel má vnitřní (otevřen pouze v zimních měsících) a venkovní bazén s teplou mořskou vodou, terasou a snack barem s občerstvením, dětský bazén. Dále je zde sauna, fitness, masážní studio, kadeřnický salón. Hotel pořádá v letních měsících sportovně-rekreační animaci pro děti a dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště. Pláž je přímo před hotelem cca 500 m dlouhá, oblázkovo písčitá s pozvolným vstupem do moře, s betonovými platy na slunění. Na pláži je snack bar a koktejl bar. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, vodní sporty. Přímo v hotelu je půjčovna kol, neboť hotel je zařazen do evropského řetězce hotelů vhodného pro cyklisty. V blízkosti hotelu je potápěčský klub se školou potápění.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, sauna, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, konferenční místnost, masážní salón, pivnice, večerní klub.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, fitness studio.

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.12.2015 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 30% platí pro termíny od 25.6. do 10.9.2016 !!! Slevy se nesčítají.


PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2016 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% platí pro termíny od 25.6. do 10.9.2016 !!! Slevy se nesčítají.


PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2016 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% platí pro termíny od 25.6. do 10.9.2016 !!! Slevy se nesčítají.


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 25.6. a od 10.9.2016 !!! Slevy se nesčítají.
Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Druhé dítě do 7 let bez lůžka (spí s rodiči) - ZDARMA !!!WI-FI připojení k internetu v hlavní budově hotelu Imperial (vstupní hala) - ZDARMA !


Dětská postýlka na vyžádání a v termínech do 28.5. a od 24.9.2016 - ZDARMA !


Možnost přikoupení plné penze nebo all inclusive light (ta zahrnuje plnou penzi - vše švédský stůl, nápoje u obědů a večeří - šťávy, točené pivo, domácí víno).


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.