Bellevue Dominican Bay

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Punta Cana
Název ubytování Bellevue Dominican Bay
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 32 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Dominikánská republika / Punta Cana. Hotelový komplex Bellevue Dominican Bay se nachází v oblíbeném letovisku Boca Chica, které je vyhledávané pro svoji krásnou pláž, příjemnou atmosféru, možnost zábavy a v neposlední řadě polohu, kdy se za necelých 25 minut jízdy snadno dostanete do historického centra města Santo Domingo. Samotný hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou u pláže v kombinaci se zábavou v okolí, kdy se zde oproti ostatním oblastem nacházejí i menší bary. Komplex nabízí celkem 437 pokojů a rozkládá se v rozlehlé zahradě na rozloze 100 000 m2. Upozornění: Služby česky/slovensky hovořícího delegáta k dispozici na telefonu.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Economy pokojklimatizace, telefon, kabelová TV, vlastní sociální zařízení (koupelna a WC), trezor (za poplatek), balkon či terasaUbytování za příplatekStandardní pokoj – stejné vybavení.

Popis lokality ubytování

vzdálenost od: pláže: 300 m, letiště: Punta Cana 130 km, centra: 30 km, nákupních možností: 500 mTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kam v listopadu? Za adrenalinem do Tanzanie, nebo na kubánské pláže? Podzimní ochlazení je tady a spousta Čechů přemýšlí o tom, kam před ním uteče. Právě v listopadu se totiž naplno rozjíždí sezóna exotických dovolených a pobytů v „zimních“ destinacích. Na rozdíl od předchozích let v nich ale Češi nechtějí jen ležet na pláži. Chtějí poznávat, sportovat, být aktivní. Kam se tedy v listopadu dá vyrazit?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.